Główne zalety hafciarki komputerowej BERNINA B500

WYSZYWARKA BERNINA 500 – Co nas wyróżnia? Przedstawiamy najważniejsze zalety!

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg OGROMNA, SOLIDNA, WZMOCNIONA, CIĘŻKA

 

Multi-Hafciarka BERNINA model B500 zachwyca gabarytami i możliwościami. Jest masywna i solidna. Jej metalowy korpus i podzespoły oraz wzmocniona konstrukcja "heavy duty" sprawiają, że ten "mały czołg" jest dedykowany do profesjonalnego użytku w ramach działalności gospodarczej dowolnie wykorzystującej haft komputerowy. Wyszywarka wyposażona jest w najwyższej klasy elektronikę gwarantującą bezawaryjną pracę podczas długotrwałego użytkowania.

 

BERNINA 500 jako Multi-Hafciarka jest przystosowana do zarobkowego użytkowania w studiach hafciarskich, punktach usługowych, firmach produkcyjnych czy innych działalności gdzie wykorzystywany jest haft komputerowy. Ekran dotykowy o przekątnej 4,3" oferuje menu w języku polskim.

 

BERNINA B500 - Metalowe podzespoły i niezawodna elektronika

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIE TYLKO HAFT

 

BERNINA zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich wyszywarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu Multi-Hafciarki BERNINA 500 mamy możliwość rozszerzenia rozbudowanych funkcji haftu o trzy innowacyjne rozwiązania:

 

 

BERNINA CutWork - wycinanie w tkaninie zaprojektowanych wzorów

 

BERNINA PaintWork - malowanie pisakami na dowolnym materiale

 

BERNINA CrystalWork - wykonywanie zdobień z kryształków o różnej wielkości

 

BERNINA B500 - Obsługa: CutWork, PaintWork, CrystalWork

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg PRZEMYSŁOWE 1000 WKŁUĆ NA MINUTĘ

 

Zastosowanie nowoczesnego chwytacza rotacyjnego 9 generacji BERNINA 9 Hook pozwoliło inżynierom BERNINA uzyskać imponującą maksymalną prędkość haftowania - 1000 ściegów na minutę!

 

Dodatkowo mocny silnik pozwoli na przekłuwanie się nawet przez najgrubsze tkaniny. Dlatego też BERNINA 500 jest idealna na potrzeby zakładów produkcyjnych i usługowych przyjmujących duże zlecenia, dla których ważna jest wydajność hafciarki komputerowej. Pojemność szpulki nowego chwytacza jest aż o 80% większa od tradycyjnych szpulek!

 

BERNINA - Chwytacz rotacyjny 9 generacji

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg UDOGODNIENIA W UŻYTKOWANIU

 

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na maksymalną prostotę obsługi. Dlatego też Multi-Hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują automatyczne nożyczki, które precyzyjnie tną nitkę, zabezpieczając również ścieg przed pruciem. Docenianym rozwiązaniem jest także nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły.

 

Kolejnym ciekawym ułatwieniem jest niezwykle prosty system prowadzenia nici, hafciarkę nawleka się tak jak każdą maszynę do szycia! Dodatkowym atutem jest jasne oświetlenie LED, które idealnie doświetla nam pole pracy. Na obudowie znajdziemy także dodatkowe obcinacze nici, przeznaczone do obcinania nadmiaru nitki podczas nawlekania igły i bębenka.

 

BERNINA B500 - nawlekacz

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg STEROWANA ZA POMOCĄ DOTYKOWEGO EKRANU

 

Multi-hafciarka BERNINA 500 posiada rozbudowane funkcje projektowania haftu dostępne z poziomu dotykowego ekranu !Wszystko łatwo, szybko i przyjemnie, a co najważniejsze zawsze pod ręką.

 

Sterowanie hafciarką komputerową BERNINA 500

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESKOŃCZONA ILOŚĆ WZORÓW I POLE HAFTU

 

Profesjonalne hafciarki BERNINA 500 posiadają w swojej pamięci wbudowane 275 pięknych wzorów hafciarskich oraz aż 8 alfabetów, a dzięki złączu USB możemy przesłać do hafciarki dodatkowe wzory. Wyszywarka potrafi czytać wzory zarówno z PenDrive USB jak i wzory przesłane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie!

 

Także duże pole haftu 40x15cm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ w modelu B500 zastosowano możliwość łączenia wzorów na kilku tamborkach. Tą samą funkcję mamy do dyspozycji w opcjonalnym programie do projektowania haftów BERNINA-WILCOM Designer Plus. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy nieograniczone pole haftu ! Sztandary dla szkół czy też inne ogromne projekty nie stanowią już problemu.

 

Odczyt haftów z PenDrive USB