Mult-Hafciarki Dedykowane do Działalności Gospodarczej. Usługi, produkcja, rzemiosło, chałupnictwo i Hafciarki Komputerowe Brother,


Czym różnią się Multi-Hafciarki od zwykłych hafciarek

 


 

BERNINA Szwajcarska marka PREMIUM

 

Marka BERNINA to prawdziwa PREMIUM BRAND. Pracując na urządzeniach BERNINA możemy przekonać się o tym na każdym kroku: podzespoły użyte do budowy maszyn, ergonomia i intuicyjność obsługi, patnety i innowacje, rygorystyczna kontrola jakości - wszystko to podkreśla wyjątkowy charakter marki BERNINA. Szwajcarska firma produkuje zarówno hafciarki komputerowe dedykowane do działalności gospodarczej w ramach usług, produkcji i rzemiosła jak i maszyny do haftu przeznaczone do użytku domowo-hobbystycznego.

 

Jednak to właśnie profesjonalne maszyny haftujące tej szwajcarskiej marki są głównymi produktami i trzonem działalności. Wyszywarki komputerowe BERNINA z linii Professional Use to majstersztyk pod każdym względem. Hafciarki komputerowe przeznaczone dla firm produkowane przez szwajcarską BERNINA są produktami najwyższej klasy. Zbudowane przez zawodowców dla zawodowców maszyny hafciarskie BERNINA znajdą zastosowanie w każdej profesjonalnej działalności gdzie wymagana jest niezawodna hafciarka komputerowa o najwyższej jakości haftu i wzorcowej kulturze pracy.

 

 

BERNINA Professional - hafciarki komputerowe dla biznesu (usługi, produkcja, rzemiosło)

 


 

Oprócz maszyn haftujących BERNINA zapewnia także pełną gamę Oprogramowania Hafciarskiego dedykowanego dla profesjonalistów, rzemieślników, artystów czy też domowych użytkowników. Programy do haftu firma BERNINA tworzy wraz z australijskim potentatem w świecie programów do haftu - firmą WILCOM.
Pakiet programów do tworzenia haftu BERNINA-WILCOM Embroidery Software to zestaw programów o zróżnicowanym stopniu zaawansowania i możliwościach. Cechą wspólną, którą wyróżnia to oprogramowanie hafciarskie jest intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs oraz współpraca z "każdą hafciarką świata". Programy hafciarskie BERNINA-WILCOM potrafią m.in. zamieniać dowolną grafikę na haft oraz współpracują z programem CorelDRAW, a pliki graficzne CDR zamieniają na haft 1:1.

 

 

Oprogramowanie hafciarskie BERNINA-WILCOM Embroidery Software

 


 

Nie wiesz jaki pomysł na biznes będzie opłacalny? Chcesz otworzyć własną firmę, ale nie wiesz jaką branżę wybrać? Szukasz interesującego i ciekawego sposobu na zyskowny biznes? Zastanawiasz się jaki pomysł na małą firmę z niewielkim wkładem własnym będzie korzystny? Otwierasz swój pierwszy biznes i szukasz dobrego pomysłu? Interesuje cię pomysł na łatwy i rentowny interes? Poszukujesz sposobu na dorobienie po godzinach?

 

PODPOWIADAMY: Otwórz Studio Hafciarskie !

 

 

STUDIO HAFCIARSKIE - Twój pomysł na biznes !

 

Zapraszamy do naszego Poradnika dotyczącego Pomysłu na Biznes jakim jest Własne Studio Hafciarskie.

 

Kliknij i zobacz nasz poradnik.