Programy do Projektowania Haftu i Programy Rozszerzające możliwości Mult-Hafciarek

 


 

BERNINA-WILCOM  - Pakiet oprogramowania hafciarskiego

 

 

BERNINA wraz z australijską firmę WILCOM będącą potentatem w świecie profesjonalnego oprogramowania hafciarskiego stworzyła zaawansowany pakiet programów do haftu BERNINA-WILCOM Embroidery Software. W skład pakietu wchodzą trzy niezależne programy do haftu w trzech poziomach zaawansowania. Program do haftu wyższego poziomu zawiera funkcje programów z niższych poziomów. Każdy program do haftu BERNINA-WILCOM jest intuicyjny w obsłudze i pozwala na bezproblemowe użytkowanie nawet początkującym osobom.

 

 

programy do haftu w trzech poziomach zaawansowania

 

 

 

Programy hafciarskie w zależności od poziomu zaawansowania potrafią m.in. na tworzenie hafciarskich napisów, zamianę dowolnego pliku graficznego na haft (pliki: bmp, jpg, cdr, ai, itp.), zupełnie ręczne "rysowanie haftu" lub też na zamianę zdjęć na haft (czarnobiałych i kolorowych). Najwyższy program do haftu BERNINA-WILCOM Designer umożliwia także haft 3D oraz artystyczne efekty hafciarskie takie jak Trapunto, Globe Effectm PunchWork, StumpWork czy też haftowanie włóczką, kordonkiem lub sznurkiem.

 

 

Zamiana grafiki na haft zmiana pliku na haft

 

 

 

BERNINA tworzy także swój autorski system BERNINA DesignWorks, który składa się z trzech programów i narzędzi rozszerzających możliwości Multi-Hafciarek komputerowych BERNINA o nowe funkcje takie jak: Malowanie pisakami BERNINA PaintWork, ozdabianie kryształkami (termodżetami) BERNINA CrystalWork, czy też wycinanie w materiale BERNINA CutWork.

 

 

System BERNINA DesignWorks

 

 

 

System ten pozwala na stosowanie i łączenie zupełnie nowych technik zdobnictwa. Wszystkie funkcje Multi-Hafciarek BERNINA mogą być połączone w jednym projekcie - szycie, haftowanie, malowanie, wycinanie i zdobienie kryształkami.

 

 

BERNINA -  System BERNINA DesignWorks