BERNINA-WILCOM Embroidery Software - Pakiet oprogramowania hafciarskiego

 

 

BERNINA wraz z australijską firmę WILCOM będącą potentatem w świecie profesjonalnego oprogramowania hafciarskiego stworzyła zaawansowany pakiet programów do haftu BERNINA-WILCOM Embroidery Software. W skład pakietu wchodzą trzy niezależne programy do haftu w trzech poziomach zaawansowania. Program wyższego poziomy zawiera funkcje programów z niższych poziomów.

 

 

BERNINA-WILCOM Oprogramowanie hafciarskie

 

 

 

Programy hafciarskie w zależności od poziomu zaawansowania potrafią m.in. na tworzenie hafciarskich napisów, zamianę dowolnego pliku graficznego na haft (pliki: bmp, jpg, cdr, ai, itp.), zupełnie ręczne "rysowanie haftu" lub też na zamianę zdjęć na haft (czarnobiałych i kolorowych). Program do haftu BERNINA umożliwia także haft 3D oraz artystyczne efekty hafciarskie takie jak Trapunto, Globe Effectm PunchWork, StumpWork czy też haftowanie włóczką, kordonkiem lub sznurkiem.

 

 

Zamiana grafiki na haft - BERNINA Jak zmienić plik na haft - Program do haftu BERNINA-WILCOM

 

 

 

BERNINA tworzy także swój autorski system BERNINA DesignWorks, który składa się z trzech programów i narzędzi rozszerzających możliwości hafciarek komputerowych BERNINA o nowe funkcje takie jak: Malowanie pisakami BERNINA PaintWork, ozdabianie kryształkami (termodżetami) BERNINA CrystalWork, czy też wycinanie w materiale BERNINA CutWork.

 

 

System BERNINA DesignWorks - CutWork, PaintWork, CrystalWork

 

 

 

System ten pozwala na stosowanie i łączenie zupełnie nowych technik zdobnictwa. Wszystkie funkcje maszyno hafciarek BERNINA mogą być połączone w jednym projekcie - szycie, haftowanie, malowanie, wycinanie i zdobienie kryształkami.

 

 

BERNINA -  System BERNINA DesignWorks