Nici dedykowanie do Multi-Hafciarek i Hafciarek BERNINA AG

 

Nici do haftu komputerowego
 

Wybór odpowiednich nici do haftu jest ogromnie ważny. Jakość naszego haftu zależy w dużej mierze od jakości nici jakie do haftu użyjemy.

Komfort pracy z hafciarką lub Multi-Hafciarką także zależny jest od odpowiednich nici do haftu.
 

Nici do hafciarek i multi-hafcairek BERNINA
 

Do hafciarek komputerowych i Multi-Hafciarek BERNINA AG proponujemy dedykowane do tych urządzeń nici hafciarskie klasy PREMIUM.
 

Te nici do haftowania polecane są ze względu na ich wysoką jakość i odporność na zrywanie, a także idealne układanie się podczas haftowania nawet przy najtrudniejszych materiałach.
 

Profesjonalne nici do haftu komputerowegoDuża szpulka nici do haftu PREMIUM
 

Dedykowane nici do hafciarek i multi-hafciarek posiadają bardzo bogatą paletę barw. Występują w nawojach 1000m oraz 5000m.
 


 

Gdzie kupić profesjonalne nici do haftu komputerowego?

 

W Sklepie Internetowym BMD.pl znajdą Państwo pełną paletę barw w atrakcyjnych cenach. Kliknij w poniższy obrazek i przejdź do sklepu internetowego:
 

Profesjonalne nici hafciarskie PREMIUM do haftu komputerowego i hafciarek - BMD.pl     Nici PREMIUM do haftu komputerowego Duża szpulka 5000m - BMD.pl

 


 

Najważniejsze zalety nici hafciarskich PREMIUM do Hafciarek i Multi-Hafciarek komputerowych:

 

 


 

Wzornik kolorów nici da haftu PREMIUM

 

Poniżej przedstawiamy zestawienie kolorystyczne nici hafciarskich PREMIUM (Wzornik Nici / Karta kolorów).

Zestawienie zawiera poglądowe odpowiedniki kolorów nici hafciarskich PREMIUM wśród innych nici do haftu dostępnych na rynku.

 

W zestawieniu ujęliśmy nici do haftu Isacord 40 i Mettler Polly Sheen firmy Amann oraz nici hafciarskie Polineon 40 firmy Madeira, a także wiskozowe nici Sulky Rayon 40.

 

Są to przybliżone kolory, których odcień może nieznacznie odbiegać od wzorcowego koloru NICI HAFCIARSKICH PREMIUM.

 

Nici hafciarskie PREMMIUMNici premium do Multi-Hafciarek i Hafciarek BERNINA

 

Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby zdjęcia przykładu koloru odpowiadały rzeczywistym kolorom nici do hafciarki. Jednak każdy monitor na swój sposób interpretuje i odzwierciedla barwy, tak więc rzeczywisty kolor szpulki może się nieznacznie różnić od koloru widocznego na ekranie.