8 głównych zalet profesjonalnej hafciarki BERNINA 570 QE

MULTI-HAFCIARKA BERNINA B-570QE – Co nas wyróżnia? Przedstawiamy 8 głównych zalet!

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WZMOCNIONA KONSTRUKCJA, METALOWE PODZESPOŁY

 

Profesjonalna Multi-hafciarka BERNINA 570QE jest dedykowana przez producenta do działalności gospodarczej, dlatego ich konstrukcja została odpowiednio wzmocniona tak, aby bez problemu wytrzymywała długotrwałe obciążenie, a użyte metalowe podzespoły zapewniają najwyższą trwałość, która przekłada się na wzorową kulturę pracy.

 

Mamy więc do dyspozycji Multi-Hafciarkę, która zapewni nam niezawodność podczas wykonywania projektów i zleceń w ramach produkcji, usług czy rzemiosła. W modelu BERNINA B570 QE zastosowano profesjoalny, w całości metalowy chwytacz wahadłowy oraz metalowy bębenek i szpulkę, tak samo jak w maszynach przemysłowych.

 

BERNINA 570 - Metalowe podzespoły

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIE TYLKO HAFT I SZYCIE

 

BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich urządzeń funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne rozwiązania dostępne na rynku. W modelu B 570 QE wprowadzono możliwość rozszerzenia Multi-hafciarki o 3 nowe funkcję:

BERNINA CutWork - wycinanie w tkaninie zaprojektowanych wzorów

BERNINA PaintWork - malowanie pisakami na dowolnym materiale

BERNINA CrystalWork - wykonywanie zdobień z kryształków o różnej wielkości

 

BERNINA 570 - CutWork, PaintWork, CrystalWork

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESPOTYKANA PRECYZJA HAFTU

 

Nowoczesny moduł haftujący połączony z zaawansowanym technicznie systemem sterowania haftem pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów.

Haft wykonany za pomocą Multi-Hafciarki BERNINA jest idealny pod każdym względem, a jego jakość nie pozostawia nic do życzenia. BERNINA to Szwajcarska Perfekcja widoczna w każdym ściegu!

 

BERNINA - Szwajcarska precyzja haftu

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg UDOGODNIENIA W UŻYTKOWANIU

 

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na łatwość obsługi. Dlatego też Multi-Hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle prosty system prowadzenia nici. Multi-Hafciarkę nawleka się tak, jak każdą maszynę do szycia!

W połączeniu z automatycznym nawlekaczem, który przewleka nitkę przez oczko igły, czas potrzebny do przygotowania do pracy lub zmiany koloru nici jest minimalny.

 

Nawlekacz igły - BERNINA 570

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg STEROWANIE HAFTEM ZA POMOCĄ DOTYKOWEGO EKRANU

 

Multi-Hafciarka BERNINA B 570 QE sterowana jest za pomocą dotykowego, kolorowego ekranu o dużej rozdzielczości. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy szybki dostęp do wszystkich funkcji haftu i szycia.

Obsługa poprzez dotykowy ekran i wielofunkcyjne pokrętła sprawia, że sterowanie haftem jeszcze nigdy nie było tak proste.

 

Sterowanie haftem - BERNINA B570 QE

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESKOŃCZONA ILOŚĆ WZORÓW I POLE HAFTU

 

Profesjonalne Multi-Hafciarki BERNINA B 570 QE posiadają w swojej pamięci wbudowane 70 wzorów hafciarskich, a dzięki złączu USB możemy przesłać do hafciarki dodatkowe wzory. Urządzenie potrafi czytać hafty zarówno z PenDrive USB jak i wzory przesłane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie!

Także największe pole haftu 40x15cm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarką, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

 

Odczyt haftów z PenDrive USB

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WSPÓŁPRACA Z LASEROWĄ STOPKĄ BSR

 

Jako maszyna do szycia BERNINA B 570 QE współpracuje z systemem BERNINA BSR. Oznacza to możliwość pracy z opcjonalną, laserową stopką do Quiltingu. Dzięki stopce mamy możliwość swobodnego, ręcznego przesuwania materiału pod igłą, a laserowy czujnik dobierze odpowiednią prędkość szycia do tempa z jakim przesuwamy materiał.

Możemy tym samym wykonywać pikowanie z wolnej ręki zachowując jednakową długość ściegu zarówno szyjąc ściegiem prostym jak i ściegiem zyg-zag.

 

BERNINA B570 - Współpraca z BSR

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg ZAAWANSOWANE FUNKCJE SZYJĄCE

 

Multi-Hafciarki komputerowe dla firm BERNINA 570QE są także profesjonalnymi i zaawansowanymi komputerowymi maszynami do szycia. Zastosowane najnowsze rozwiązania w dziedzinie maszyn do szycia sprawiają, że BERNINA B 570 QE spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Maszyna wyposażona jest w możliwość wykonywania dziurki na wymiar guzika w 11 wzorach! Wyposażona jest w ponad 640 programów szycia w ściegi użytkowe, stretchowe, dekoracyjne oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak możliwość odbicia lustrzanego ściegu i pełna kontrola nad parametrami ściegu, a wszystko sterowane dotykowym ekranem !!

 

BERNINA 570 - Maszyna do szycia