Funkcje haftu Multi-Hafciarki BERNINA 570

Zobacz jak rozbudowane są funkcje haftu w Multi-Hafciarce BERNINA 570 QE

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QE to połączenie najnowszej technologii z ergonomią oraz łatwością obsługi. Wzmocniona, metalowa konstrukcja zaczerpnięta została z będącej na rynku ponad dekadę, docenionej i uznanej hafciarki BERNINA Aurora 430 i BERNINA 440.

 

Multi-Hafciarka została zaprojektowana na potrzeby każdej działalności gospodarczej. Sprawdza się w produkcji, usługach i rzemiośle oraz twórczości artystycznej. Świetnie radzi sobie z bardzo popularnym haftem na ręcznikach i pościeli oraz bieliźnie stołowej. Idealna maszyna do haftu na każdym materiale. Wszechstronna i uniwersalna maszyna haftująca dla firm.

 

Hafciarka kopmuterowa BERNINA 570

     
     
BERNINA 570 została wyposażona w wiele innowacyjnych i unikatowych systemów. Pod obudową znajdziemy m.in.:

 

  • sprawdzona, metalowa konstrukcja oparta na konstrukcji LEGENDARNYCH hafciarek BERNINA Aurora 430 i 440 - przez ponad dekadę cieszących się nieposzlakowaną opinią.
  • dotykowy, kolorowy ekran sterujący
  • metalowy, trwały chwytacz wahadłowy
  • metalowy bębenek do haftu oraz metalowe szpulki
  • naprężacz górnej nici, będący wynikiem wieloletnich badań szwajcarskich inżynierów BERNINA
  • precyzyjny czujnik zerwania nici górnej
  • współpraca z CutWork, PaintWork, CrystalWork

     

Teraz jakość haftu jest lepsza niż kiedykolwiek!!

 

BERNINA B570 - Metalowe podzespoły

     
     
Sterowanie poprzez dotykowy, kolorowy ekran sprawia, że obsługa Multi-Hafciarki jest maksymalnie prosta i intuicyjna. Wielofunkcyjne pokrętła dodatkowo ułatwiają wprowadzanie parametrów i kontrolę nad haftem.

Wbudowane menu pomocy zdecydowanie ułatwia nam obsługę. Informacje pojawiające się na ekranie krok po kroku prowadzą nas przez proces haftowania.
 

B570 - Ekran

     
     
Z poziomu ekranu możemy edytować nasze haftu zmieniając ich rozmiar, obracając, odbijając lustrzanie czy też pozycjonując je na tamborku.

Hafciarka komunikuje nam o ilości ściegów jakie pozostały do końca wzoru, ilości kolorów, postępie pracy czy też o czasie do końca haftu. Wszystko na przejrzystym, kolorowym ekranie o dużej rozdzielczości.
 

BERNINA 570 - Ekran dotykowy

     
     
Możliwość wprowadzania ustawień bezpośrednio z poziomu ekranu oraz za pomocą wielofunkcyjnych pokręteł sprawia, że możemy bardzo precyzyjnie dostosować wielkość haftu do naszych potrzeb.

Dodatkowo mamy możliwość wyboru odpowiedniego tamborka, oraz funkcję sprawdzenia obrysu, tak aby nasz haft znalazł się idealnie tam gdzie zaplanowaliśmy.
 

BERNINA B570 - Sterowanie poprzez ekran dotykowy

     
     
Czujnik końca nici górnej pozwala na bezpieczną pracę, zatrzymując haftowanie w przypadku braku nici. Dodatkowo mamy możliwość cofnięcia się o dowolną ilość ściegów, aby mieć pewność, że zahaftujemy miejsce gdzie doszło do zatrzymania hafciarki.

Mamy także możliwość przesunięcia się o dowolną ilość ściegów do przodu lub do tyłu.
 

B570 - Sterowanie haftem

     
     
W Multi-Hafciarce BERNINA 570 QE mamy możliwość tworzenia napisów za pomocą 4 dostępnych krojów alfabetów hafciarskich. Tekst wprowadzamy klikając wybrane litery.

Do dyspozycji mamy duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne.
 

B570 - Tworzenie napisów

     
     
BERNINA 570 QE posiada w swojej pamięci wbudowane 50 pięknych wzorów hafciarskich oraz 4 alfabety.

Dzięki portowi USB mamy możliwość wczytywania wzorów hafciarskich z PenDrive lub bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB.

Wczytane wzory możemy zapisać do trwałej pamięci hafciarki. Uzyskujemy więc nieograniczoną bibliotekę wzorów hafciarskich !!

BERNINA 570 - Odczyt haftów poprzez USB

 

B 570 - Wbudowane hafty

 

     
     
Zastanawiasz się jak duże hafty można wykonać za pomocą Multi-Hafciarki B570 QE?
Bez przekładania materiału i samodzielnego łączenia haftu na materiale, można haftować na tamborkach:

 

- 400×150 mm (40x15cm)
- 255×145 mm (25,5x14,5cm)
- 130×100 mm (13x10cm)
- 72×50 mm (7,2x5cm)

 

Dodatkowo mając do dyspozycji program do haftów BERNINA-WILCOM Designer Plus, masz nieskończone pole haftu, ponieważ może podzielić nawet ogromny wzór na kilka czy kilkanaście tamborków!

 

Haft komputerowy - BERNINA 570 BERNINA 570 - Duże hafty

     
     
Dostępny opcjonalnie ogromny tamborek MEGA zyskał duże uznanie wśród klientów. Jego pole haftu 40x15 cm sprawia, że za jego pomocą możemy ozdabiać nie tylko obrusy, ale także jeansy, suknie, żakiety, zasłony i wiele innych dużych przedmiotów.  

BERNINA 570 - MEGA Tamborek 400x150mm

     
     
Dostępny opcjonalny tamborek do czapek, pozwala bez trudu przygotować czapkę do haftu. Wystarczy jedynie przymocować do flizeliny tę część czapki, na której ma się znaleźć wybrany haft. Pomoże nam w tym flizelina z klejem lub specjalny tymczasowy klej w spreju.  

Haft na czapkach - B570 Haft na czapkach - BERNINA

     
     
Oferujące mnogość zaawansowanych funkcji i zachowując przy tym prosty, intuicyjny interfejs, posiadające polską instrukcję obsługi programy do projektowania haftu BERNINA-WILCOM Editor Plus lub Designer Plus są niezastąpionym narzędziem każdego hafciarza i niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalnego studia hafciarskiego.  

Bernina-Wilcom Embroidery Software 7

     
     

Do Multi-Hafciarek i Hafciarek BERNINA stosuje się Standardowe Nici Hafciarske o grubości 40nM (inaczej Tex 27).


Szczególnie polecane są Nici marki PREMIUM, ze względu na ich Wysoką Jakość i odporność na zrywanie, a także Idealne układanie się na materiale oraz  Bogatą Paletę kolorów.

 

W naszym Sklepie Internetowym www.BMD.pl znajdą Państwo pełną paletę barw i to w Bardzo Atrakcyjnych Cenach.

Dodatkowo w Sklepie znajdą Państwo także Flizeliny, Hydrofolie, materiał naszywkowy, Termofolie oraz inne Dodatki niezbędne do Haftu.

   
   
 

 

     

 

Multi-Hafciarka BERNINA 570 QE to prawdziwa, uniwersalna maszyna do haftu. Wykona piękny i precyzyjny haft na każdym rodzaju materiału. Nowoczesne funkcje i intuicyjna obsługa czynią ją świetnym wyborem dla osób planujących własną produkcję haftów.

 

Zobacz galerię ciekawych inspiracji hafciarskich projektów wykonywanych przy użyciu hafciarki BERNINA 570 QE