Funkcje haftu hafciarki BERNINA 570

Zobacz jak rozbudowane są funkcje haftu w hafciarce BERNINA 570 QE

Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QE to połączenie najnowszej technologii z ergonomią oraz łatwością obsługi. Wzmocniona, metalowa konstrukcja zaczerpnięta z będącej na rynkui od ponad dekady, docenionej i uznanej hafciarki BERNINA Aurora 440 i 430 została zaprojektowana do użytku na potrzeby każdej działalności gospodarczej. Sprawdza się w produkcji, usługach i rzemiośle oraz twórczości artystycznej. Świetnie radzi sobie z bardzo popularnym haftem na ręcznikach i pościeli oraz bielizny stołowej. Idealna maszyna do haftu na każdym materiale. Wszechstronna i uniwersalna maszyna haftująca dla firm.

 

Hafciarka kopmuterowa BERNINA 570

     
     
BERNINA 570 została wyposażona wiele innowacyjnych i unikatowych systemów pod obudową znajdziemy m.in.:

 

  • sprawdzona, metalowa konstrukcja oparta na konstrukcji LEGENDARNYCH hafciarek BERNINA Aurora 430 i 440 - od ponad dekady cieszących się nieposzlakowaną opinią.
  • dotykowy, kolorowy ekran sterujący
  • metalowy, przemysłowy chwytacz wahadłowy
  • metalowy bębenek do haftu oraz metalowe szpulki
  • naprężacz górnej nici, będący wynikiem wieloletnich badań szwajcarskich inżynierów BERNINA
  • precyzyjny czujnik zerwania nici górnej
  • współpraca z CutWork, PaintWork, CrystalWork

     

 

Teraz jakość haftu jest lepsza niż kiedykolwiek!!

 

BERNINA B570 - Metalowe podzespoły

     
     
Sterowanie poprzez dotykowy, kolorowy ekran sprawia, że obsługa hafciarki jest maksymalnie prosta i intuicyjna. Wielofunkcyjne pokrętła dodatkowo ułatwiają wprowadzanie parametrów i kontrolę nad haftem. Wbudowane menu pomocy dodatkowo ułatwia nam obsługę. Informacje pojawiające się na ekranie krok po kroku prowadzą nas przez proces haftowania.  

B570 - Ekran

     
     
Z poziomu ekranu możemy edytować nasze haftu zmieniając ich rozmiar, obracając, odbijając lustrzanie czy tez pozycjonując je na tamborku. Hafciarka podpowiada nam o ilości ściegów jakie pozostały do końca wzoru, ilości kolorów, postępie pracy czy tez czasu do końca haftu. Wszystko na przejrzystym, kolorowym ekranie o dużej rozdzielczości.  

BERNINA 570 - Ekran dotykowy

     
     
Możliwość wprowadzania ustawień bezpośrednio z poziomu ekranu oraz za pomocą wielofunkcyjnych pokręteł sprawia, że możemy bardzo precyzyjnie dostosować wielkość haftu do naszych potrzeb. Dodatkowo mamy możliwość wyboru odpowiedniego tamborka, oraz funkcję sprawdzenia obrysu, tak aby nasz haft znalazł się idealnie tam gdzie zaplanowaliśmy.  

BERNINA B570 - Sterowanie poprzez ekran dotykowy

     
     
Czujnik zerwania nici górnej pozwala na bezpieczną pracę, zatrzymując haftowanie w przypadku braku nici. Dodatkowo mamy możliwość cofnięcia się o dowolną ilość ściegów, aby mieć pewność, że zahaftujemy miejsce gdzie doszło do zatrzymania hafciarki. Mamy także możliwość przesunięcia się o dowolną ilość ściegów do przodu.  

B570 - Sterowanie haftem

     
     
W hafciarce BERNINA 570 QE mamy także możliwość tworzenia napisów spośród 4 różnych czcionek alfabetów hafciarskich. Tekst wprowadzamy klikając wybrane litery. Do dyspozycji mamy duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne.  

B570 - Tworzenie napisów

     
     
BERNINA 570 QE posiada w swojej pamięci wbudowane 50 pięknych wzorów hafciarskich oraz 4 alfabety. Dzięki portowi USB mamy możliwość wczytywania wzorów hafciarskich z PenDrive lub bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Wczytane wzory możemy zapisać do trwałej pamięci hafciarki. Uzyskujemy więc nieograniczoną bibliotekę wzorów hafciarskich !!

BERNINA 570 - Odczyt haftów poprzez USB

 

B 570 - Wbudowane hafty

 

     
     
Zastanawiasz się jak duże hafty można wykonać za pomocą hafciarki B570 QE?
Bez przekładania materiału i samodzielnego łączenia haftu na materiale, można haftować na tamborkach:

 

- 400×150 mm (40x15cm)
- 255×145 mm (25,5x14,5cm)
- 130×100 mm (13x10cm)
- 72×50 mm (7,2x5cm)

 

Dodatkowo mając do dyspozycji program do haftów BERNINA-WILCOM Designer Plus, masz nieskończone pole haftu, ponieważ może podzielić nawet ogromny wzór na kilka czy kilkanaście tamborków!

 

Haft komputerowy - BERNINA 570 BERNINA 570 - Duże hafty

     
     
Dostępny opcjonalnie ogromny tamborek MEGA zyskał duże uznanie wśród klientów. Jego pole haftu 40x15 cm sprawia, że za jego pomocą możemy ozdabiać nie tylko obrusy, ale także jeansy, suknie, żakiety, zasłony i wiele innych dużych przedmiotów.  

BERNINA 570 - MEGA Tamborek 400x150mm

     
     
Dostępny opcjonalny tamborek do czapek, pozwala bez trudu przygotować czapkę do haftu. Wystarczy jedynie przymocować do flizeliny tę część czapki, na której ma się znaleźć wybrany haft. Pomoże nam w tym flizelina z klejem lub specjalny tymczasowy klej w spreju.  

Haft na czapkach - B570 Haft na czapkach - BERNINA

     
     
Oferujące mnogość zaawansowanych funkcji i zachowując przy tym prosty, intuicyjny interfejs, posiadające polską instrukcję obsługi programy do projektowania haftu BERNINA-WILCOM Editor Plus lub Designer Plus są niezastąpionym narzędziem każdego hafciarza i niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalnego studia hafciarskiego.  

Bernina-Wilcom Embroidery Software 7

     
     
Do hafciarek firmy BERNINA zalecane jest stosowanie nici hafciarskich Isacord 40 grupy AMANN nici te polecane są ze względu na ich wysoką jakość i odporność na zrywanie, a także idealne układanie się na materiale i bardzo bogatą paletę barw. U naszego autoryzowanego partnera w Sklepie Internetowym GLOBAR.pl znajdą Państwo pełną paletę barw w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w sklepie znajdą Państwo także flizeliny, hydrofolie, materiał naszywkowy, termofolie oraz inne dodatki niezbędne do haftu.

 

Nici hafciarskie AMANN - Isacord

 

Nici do haftu ISACORD Nici Hafciarskie ISACORD 40 - AMANN

     

 

Hafciarka BERNINA 570 QE to prawdziwa, uniwersalna maszyna do haftu. Wykona piękny i precyzyjny haft na każdym rodzaju materiału. Nowoczesne funkcje i intuicyjna obsługa czynią ją świetnym wyborem dla osób planujących zakup hafciarki w celu prowadzenia własnej działalności gospodarczej i haftowaniu usługowym lub produkcyjnym.

 

Zobacz galerię ciekawych inspiracji hafciarskich projektów wykonywanych przy użyciu hafciarki BERNINA 570 QE