Funkcje haftu modelu BERNETTE B-70

Funkcje Haftu w Hafciarce Komputerowej BERNETTE B-70 "DECO"

 

 

 


 

OGROMNE Pole haftu 260 x 160 mm

 

Idealne pole haftu do wszechstronnego wykorzystania. Pozwoli na upiększanie ubrań, personalizowanie odzieży, haftowanie napisów na kocykach, ręcznikach, makatkach. Z pewnością tak ogromne pole haftu nie będzie stawiać żadnych ograniczeń.

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Ogromne pole haftu 26x16 cm

 

 

Rozbudowany interfejs sterujący

 

Zaczerpnięty z profesjonalnych Multi-Hafciarek BERNINA system sterujący umożliwia nie tylko łatwą i intuicyjna obsługę, ale powala również na rozbudowaną edycję haftów. Ekran dotykowy o przekątnej 5" jest niezwykle czytelny i przejrzysty. Wszystkie funkcje są zobrazowane za pomocą ikonek. Możemy edytować haftu, łączyć je czy też tworzyć napisy z 7 wbudowanych krojów alfabetu oraz "wyginać" je w dowolnej formie. Wszystko z poziomu hafciarki!

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Ekran sterujący

 

 

Odczyt wielu formatów plików hafciarskich

 

Hafciarka pozwala na odczyt haftów z pendrive USB. Bernette b70 "DECO" odczytuje najpopularniejsze pliki hafciarskie: VP3, VIP, PEC, HUS, DST, EXP, JEF, PES. Dzięki odczytowi haftu z Pendrive USB możemy haftować wzory hafciarskie zaprojektowane w programie do projektowania haftów. b70 "DECO" współpracuje praktycznie z każdym programem do projektowania haftów.

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Odczyt haftów z pendrive USB

 

 

Imponująca prędkość haftu - 850 wkłuć na minutę!

 

Ogromna Prędkość Haftu wynosząca 850 wkłuć / minutę pozwala na Szybkie i Wydajne Haftowanie z zachowaniem Precyzji Haftu i Najwyższej Jakości ściegów.

 

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Szybkie haftowanie

 

 

Automatyczne obcinanie nici

 

Tak precyzyjne automatyczne nożyczki są rzadko spotykane w tej klasie maszyn. Ułatwiają i przyspieszają pracę. Pozwalają cieszyć się pięknym haftem bez konieczności mozolnego wycinania nitek po skończonym hafcie.

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Automatyczne obcinanie nici

 

 

Współpraca z narzędziem do wycinania BERNINA CutWork

 

Hafciarka Komputerowa BERNETTE B-70 "DECO" współpracuje z narzędziem BERNINA CutWork. Jest to specjalne narzędzie w postaci nożyka, które montowane jest zamiast igły. Potrafi ono wycinać z materiału upiętego w tamborku dowolne kształty. Wycinać możemy z materiału jak i w materiale. Wycinane elementy możemy łączyć z haftem. Jest to idealne narzędzie np. do tworzenia gotowych naszywek, które będą miały zabezpieczone haftem brzegi, aby się nie strzępiły. Zastosować BERNINA CutWork jest naprawdę całe mnóstwo, a tylko nasza wyobraźnia może nas ograniczać w tworzeniu CutWorkowych projektów. Narzędzie współpracuje z programem BERNINA DesignWorks oraz programem BERNINA-WILCOM Designer 8 w którym możemy projektować wycinane i haftowane wzory.

 

BERNINA CutWork BERNINA CutWork

 

 

Czujniki zerwania nici

 

Hafciarka BERNETTE B-70 "DECO" posiada wbudowane czujniki, które zatrzymują haft w przypadku zerwania się nici górnej lub podczas gdy nić w bębenku się kończy. Zapobiega to haftowaniu "pustą igłą". Ma to znaczenie zwłaszcza gdy uruchamiamy haft i zostawiamy hafciarkę zajmując się inną czynnością. Po zatrzymaniu hafciarki i ponownym nawleczeniu igły mamy możliwość precyzyjnego "cofnięcia" się o klika ściegów wstecz, aby zahaftować miejsce, w którym hafciarka przestała haftować.

 

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Czujniki

 

 

Pozostałe funkcje trybu haftu

 

Wyżej wymienione Funkcje to według nas najważniejsze użyteczności jakie oferuje Hafciarka Komputerowa BERNETTE B-70 i które wyróżniają ten model spośród innych Hafciarek dostępnych na rynku. Jednak Hafciarka BERNETTE B-70 "DECO" potrafi znacznie więcej... Warto wspomnieć np. o: mocnej konstrukcji i metalowych podzespołach, ogromnych gabarytach ułatwiających pracę z dużymi projektami, mocnym silniku gwarantującym dużą siłę wkłucia, nowoczesnym module haftującym, intuicyjnej obsłudze, łatwym nawlekaniu i wiele, wiele więcej.....

 

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Rozbudowana do granic możliwości