BERNETTE B-70 DECORATIVE


bernette b70 DECO - Hafciarka komputerowaHafciarka Komputerowa o Dużym Polu Haftu

 

BERNETTE B7-0 DECORATIVE to rozbudowana, Solidna Hafciarka Komputerowa. Jej możliwości Haftu Maszynowego są bardzo poważnie rozbudowane.

 

BERNETTE B-70 oferuje możliwość haftu na ogromnym polu 260 x 160 mm. Jest to bardzo Uniwersalne Pole Haftu, które pozwala na wykonanie praktycznie każdego projektu hafciarskiego.

 

Hafciarka Komputerowa B-70 haftuje z bardzo dużą Prędkością wynoszącą 850 wkłuć na minutę ! Jest to naprawdę Imponująca Prędkość, zważywszy na to, że jest Popularny i relatywnie Niedrogi Model Hafciarki Komputerowej.

 

Hafciarka BERNETTE B-70 DECO(RATIVE)  posiada wbudowane 208 Wzorów Hafciarskich. Z poziomu ekranu Hafciarki możemy tworzyć napisy hafciarskie, wybierając spośród 7 krojów alfabetu. Dodatkowo możemy wczytywać wzory hafciarskie poprzez pendrive USB.

 

Hafciarka Komputerowa BERNETTE B-70 jest kompatybilna z systemem BERNINA CutWork, który pozwala na Wycinanie zaprojektowanych wzorów z materiału i w materiale. Działa niczym ploter.

 

Do sterowania hafciarką B-70 służy DUŻY 5-calowy dotykowy ekran sterujący oraz wielofunkcyjne pokrętła i specjalne przyciski. Cały interfejs sterujący + Ekran zostały zaczerpnięte z Profesjonalnych Multi-Hafciarek BERNINA.

 

BERNETTE B-70  to najbardziej zaawansowana Hafciarka Komputerowa z linii BERNETTE. Idealne do każdego hafciarskiego zadania. Mocna, trwała, solidna i oferująca ponadprzeciętne możliwości.

 

Sklep Internetowy BMD.pl - Wszystko do Haftu Maszynowego

WSZYSTKO do HAFTU

 

Filmy z YouYube

Filmy

           YouTube

Cennik maszyn BERNINA
Sprawdź Ceny

Sklep Internetowy www.BMD.pl
Kliknij i Kup
Hafciarkę


podrobneye o shveynoy mashine

 

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Solidna i nowoczesna

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Solidna i nowoczesna

 

 

 

 

Najważniejsze funkcje

 

 

 

Szczegółowy opis Hafciarki KOmputerowej BERNETTE B-70 DECORATIVE.

 

 

Cały interfejs sterujący (system operacyjny, wielofunkcyjne pokrętła, przyciski funkcyjne) zostały zaczerpnięte z profesjonalnych Multi-Hafciarek BERNINA. Sterowanie jest intuicyjne i proste. Poruszanie się po rozbudowanych Funkcjach Hafciarki jest bardzo jasne, czytelne i przejrzyste.

 

System sterujący bernette b70 DECO - Hafciarka komputerowa

 

 

Na szczególna uwagę zasługuje DUŻE Pole Haftu, jakie oferuje Hafciarka BERNETTE B-70 DECO. Maksymalny obszar jaki możemy zahaftować "na jeden raz" wynosi 260 x 160 mm. Tym samym Hafciarka pozwala na wykonanie praktycznie każdego hafciarskiego projektu.

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Ogromne pole haftu 26x16 cm

 

 

Hafciarka Komputerowa BERNETT B-70 DECORATIVE została wyposażona w system automatycznego obcinania nici. Nitka odcinana jest przez precyzyjny mechanizm. Nitka zabezpieczana jest przed pruciem i obcinana tuż przy samym materiale. Ten system zdecydowanie przyspiesza pracę z haftem. Dzięki automatycznym nożyczkom nie musimy wycinać nitek ręcznie przy skończonym hafcie.

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Automatyczne cięcie nici

 

 

 

Imponującym Parametrem Hafciarki Komputerowej BERNETTE b-70 DECO jest Prędkość haftowania, która wynosi 850 wkłuć / minutę. Jest to prędkość, która w tej klasie maszyn jest b. rzadko spotykana. Dla lepszego zobrazowania jak ogromna to prędkość, warto wspomnieć, że prędkość haftu Profesjonalnych Hafciarek Przemysłowych najczęściej wynosi 1000 wkłuć / minutę.

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Imponująca prędkość haftu

 

 

 

Ciekawym rozwiązaniem jest także "wyciągnięcie" przycisków funkcyjnych dostępnych bezpośrednio na obudowie hafciarki. Wśród tych przycisków znajdziemy m.in. funkcję obrysu haftu, parkowania tamborka, centrowania wzoru, obcięcia nici czy podniesienia stopki. Wszystko co potrzebne jest pod ręką!

 

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Przyciski sterujące

 

 

 

Hafciarka posiada wbudowane 208 wzorów hafciarskich. Z poziomu samej interfejsu Hafciarki Komputerowej BERNETTE B-70 możemy edytować nasze hafty, zmieniać ich rozmiary, obracać i łączyć ze sobą. Możemy także tworzyć haftowane napisy spośród 7 krojów alfabetów dostępnych w hafciarce. Dodatkowo możemy te napisy "wyginać" w łuk. Dodatkowo możemy wczytywać nowe wzory za pomocą pendrive USB.

 

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Ekran sterujący

 

 


 

 

 

Dane Techniczne Hafciarki:

 

  • Wymiary maszyny: 37 cm x 17cm x 29 cm
  • Wymiary maszyny w opakowaniu: 60 cm x 47 cm x 55 cm
  • Objętość: 0.155m3

 

  • Waga maszyny: 19 kg
  • Waga maszyny z opakowaniem: 20 kg

 

  • Max. moc maszyny: 90W
  • Zasilanie: 220-230V, 50-60Hz

 

 

Hafciarka komputerowa bernette b70 DECO - Solidna i nowoczesna

 

Hafciarka komputerowa BERNINA B-70