PORADNIK HAFCIARSKI

Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem dotyczącym otwarcia własnej hafciarni jak i samego haftu, jego technik oraz projektowania wzorów hafciarskich.

     
     

FUNDUSZE I DOTACJE - Poradnik

Chcesz otworzyć własną działalność, szukasz wsparcia finansowego, chcesz skorzystać z dotacji UE lub Urzędu Pracy? Zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym Funduszy i Dotacji na otwarcie lub rozwinięcie działalności gospodarczej!


Kliknij po więcej szczegółów...

 

Fundusze i dotacje EU

     
     

Porady dla projektantów haftu

 

PORADY DLA PROJEKTANTÓW

Szukasz porad dotyczących haftu komputerowego? Chcesz poznać nowe techniki haftowania? Nie wiesz jak wykonać dany wzór? Zapraszamy do naszego poradnika przeznaczonego dla hafciarzy.


Kliknij po więcej szczegółów...

     
     

POMYSŁY NA HAFT

Poszukujesz pomysłów na haft? Szukasz ciekawych projektów, inspiracji czy technik? Zapraszamy do działu stworzonego specjalnie dla Ciebie!


Kliknij po więcej szczegółów...

 

Pomysł na haft - BERNINAInspiracje hafciarskie BERNINA

     
     

Haft krzyżykowy BERNINA

 

HAFT KRZYŻYKOWY

Jesteś fanem haftu krzyżykowego? Nie wiesz jak zaprojektować haft, aby wykonać go przy użyciu hafciarki? Zapraszamy do sekcji poświęconej haftowi krzyżykowemu.


Kliknij po więcej szczegółów...

     
     

HAFT W INTERNECIE

Jeśli szukasz interesujących stron www o tematyce haftu komputerowego i gotowym wzorom hafciarskim zapraszamy do zapoznania się z sekcję zawierającą spis ciekawych internetowych stron hafciarskich.


Kliknij po więcej szczegółów...

 

Strony hafciarskie