8 głównych zalet profesjonalnej hafciarki BERNINA 560

HAFCIARKA BERNINA 560 – Co nas wyróżnia? Przedstawiamy 8 głównych zalet!

     
     

http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WZMOCNIONA KONSTRUKCJA, METALOWE PODZESPOŁY

 

Ponieważ hafciarki BERNINA z Linii 5 dedykowane są przez producenta do działalności gospodarczej, dlatego ich konstrukcja została wzmocniona tak aby bez problemu wytrzymywała długotrwałe obciążenie, a użyte metalowe podzespoły zapewniają najwyższą trwałość, która przekłada się na wzorową kulturę pracy. Mamy więc do dyspozycji hafciarkę, która zapewni nam niezawodność podczas wykonywania projektów i zleceń w ramach produkcji, usług czy rzemiosła.

 

BERNINA 560 - Metalowe podzespoły

     
     

http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIE TYLKO HAFT I SZYCIE

 

BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu B560 wprowadzono możliwość rozszerzenia hafciarki o 3 nowe funkcję:

BERNINA CutWork - wycinanie w tkaninie zaprojektowanych wzorów

BERNINA PaintWork - malowanie pisakami na dowolnym materiale

BERNINA CrystalWork - wykonywanie zdobień z kryształków o różnej wielkości

 

BERNINA 560 - CutWork, PaintWork, CrystalWork

     
     

http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESPOTYKANA PRECYZJA HAFTU

 

Nowoczesny moduł haftujący połączony z zaawansowanym technicznie systemem sterowania haftem pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Haft wykonany z pomocą hafciarki BERNINA jest idealny pod każdym względem, a jego jakość nie pozostawia nic do życzenia. BERNINA to Szwajcarska Perfekcja widoczna w każdym ściegu!

 

BERNINA - Szwajcarska precyzja haftu

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg UDOGODNIENIA W UŻYTKOWANIU

 

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na łatwość obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują automatyczne nożyczki, które precyzyjnie tną nitkę, zabezpieczając również ścieg przed pruciem. Kolejnym udogodnieniem jest nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły. Kolejnym ciekawym ułatwieniem jest niezwykle prosty system prowadzenia nici, hafciarkę nawleka się tak jak każdą maszynę do szycia!

 

Nawlekacz igły - BERNINA 560

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg STEROWANIE HAFTEM ZA POMOCĄ DOTYKOWEGO EKRANU

 

Hafciarka BERNINA 560 sterowana jest za pomocą dotykowego, kolorowego ekranu o dużej rozdzielczości. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy szybki dostęp do wszystkich funkcji haftu i szycia. Obsługa poprzez dotykowy ekran i wielofunkcyjne pokrętła sprawia, że sterowanie hafciarką jeszcze nigdy nie było tak proste

 

Sterowanie haftem - BERNINA B560

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESKOŃCZONA ILOŚĆ WZORÓW I POLE HAFTU

 

Profesjonalne hafciarki BERNINA 560 posiadają w swojej pamięci wbudowane 70 wzorów hafciarskich, a dzięki złączu USB możemy przesłać do hafciarki dodatkowe wzory. Hafciarka potrafi czytać wzory zarówno z PenDrive USB jak i wzory przesłane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 40x15cm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarką, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

 

Odczyt haftów z PenDrive USB

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WSPÓŁPRACA Z LASEROWĄ STOPKĄ BSR

 

Jako maszyna do szycia BERNINA 560 współpracuje z systemem BERNINA BSR. Czyli posiada możliwość pracy z opcjonalną, laserową stopką do Quiltingu. Dzięki stopce mamy możliwość swobodnego, ręcznego przesuwania materiału pod igłą, a laserowy czujnik dobierze odpowiednią prędkość szycia do tempa z jakim przesuwamy materiał. Możemy tym samym wykonywać pikowanie z wolnej ręki zachowując jednakową długość ściegu zarówno szyjąc ściegiem prostym jak i ściegiem zyg-zag.

 

BERNINA B560 - Współpraca z BSR

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg ZAAWANSOWANE FUNKCJE SZYJĄCE

 

Hafciarki komputerowe dla firm z linii 5 są także profesjonalnymi i zaawansowanymi komputerowymi maszynami do szycia. Zastosowane najnowsze rozwiązania w dziedzinie maszyn do szycia sprawiają, że BERNINA 560 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Maszyna wyposażona w możliwość m.in. wyszywania dziurki na wymiar guzika w 11 wzorach! Wyposażona jest w 700 programów szycia w ściegi użytkowe, stretchowe, dekoracyjne oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak możliwość odbicia lustrzanego ściegu i pełna kontrola nad parametrami ściegu, a wszystko sterowane dotykowym ekranem !!

 

BERNINA 560 - Maszyna do szycia