Sterowanie hafciarką BERNINA Deco 340 PL

Zobacz jak proste jest sterowanie hafciarką komputerową BERNINA DECO 340 PL

Sterowanie hafciarką odbywa się poprzez dotykowy ekran. Za pomocą dotyku wprowadzamy wszelki ustawienia, sterujemy haftem czy też ustalamy parametry pracy. Monochromatyczny, czytelny ekran LCD pozwala na łatwy dostęp do wszystkich funkcji hafciarki. Hafciarka komunikuje się z nami w języku polskim !

 

Sterowanie poprzez dotykowy ekran - BERNINA Deco 340 PL

     
     

Ekran edycji naszego haftu pozwala na jego precyzyjne umiejscowienie oraz obrót, zmianę wielkości czy też odbicie lustrzane. Cały czas widzimy graficznie przedstawiony nasz haft. Wszystko odbywa się poprzez dotyk na czułym ekranie. Niesamowicie intuicyjna obsługa sprawia, że obsługi hafciarki w ciągu kilku minut nauczy się każdy bez względu na wiek, znajomość komputera, czy umiejętność pracy z maszyną do szycia.

 

Ekran edycji haftu - BERNINA Deco 340 PL

     
     

Hafciarkę uruchamiamy przyciskiem Start-Stop znajdującym się na panelu nad igłą. Po zakończeniu haftu danym kolorem, hafciarka automatycznie odcina nitkę. Nitkę możemy odciąć w dowolnym momencie naciskając symbol nożyczek.

 

BERNINA Deco 340 PL - Intuicyjna obsługa

     
     
Hafciarka BERNINA Deco 340 odczytuje hafty zapisane na PENDRIVE, czyli szeroko dostępnym nośniku pamięci USB.  

BERNINA Deco 340 PL - Odczyt haftów z PenDrive USB

     
     
Haft z komputera stacjonarnego lub z laptopa można również przenieść do hafciarki za pomocą dowolnej karty pamięci w formacie PCMCIA lub innej karty z adapterem PCMCIA.  

Odczyt haftów z karty pamięci - DECO 340 PL

     
     
Dla Deco 340 została specjalnie zaprojektowana stopka do haftowania. Jej przezroczysta część pozwala zawsze obserwować postępy prac. Automat do nawlekania nici, zdecydowanie skraca czas nawlekania maszyny.  

Nawlekacz igły - BERNINA Deco 340 PL

     
     
Zastosowanie chwytacza rotacyjnego znacznie przyspieszyło proces haftowania. Hafciarki BERNINA słyną z cichej i precyzyjnej pracy, czego doskonałym przykładem jest model Deco 340.  

Chwytacz rotacyjny - Deco 340 PL