BERNINA DECO 340PL - Hafciarka komputerowa

https://szycie.info.pl/pic/MO340/Deco340_logo_hafciarki.jpg

 

Hafciarka BERNINA Bernette Deco 340 PL to model skonstruowany przez szwajcarskich i japońskich inżynierów. Cóż trzeba więcej dodać?

 

Do Twojej dyspozycji oddajemy hafciarkę z wbudowanym polskojęzycznym panelem sterowania. Całe menu i wszystkie komunikaty kierowane do użytkownika, wyświetlane są po polsku. I dlatego właśnie ta hafciarka, poprowadzi Cię "za rękę" przez cały proces haftowania, co jest szczególnie istotne dla początkujących użytkowników.

 

Tylko w tym modelu wbudowane są również polskie czcionki (fonty), czyli nasze polskie "ogonki" (ą, ę, ś ...).

 

Dodatkowo znajdziesz w niej również takie udogodnienia jak: automatyczne nożyczkami oraz z wbudowany portem USB, który pozwala na odczyt haftów z PenDrive.

 

Z modelem hafciarki BERNINA Deco 340 PL hafciarka przestała być drogim niedostępnym urządzeniem, które było w zasięgu tylko dla producentów odzieży i małego rzemiosła.

 

 

Najważniejsze informacje

BERNINA Deco 340 PL to hafciarka komputerowa przeznaczona głównie do użytku hobbystycznego i domowego, sprawdzi się także w małej działalności gospodarczej. Z pewnością znajdzie zastosowanie jako hafciarka do napisów na ręcznikach, kocykach, szatkach do chrztu czy makatkach. Z powodzeniem radzi sobie z każdym rodzajem materiału, a jej intuicyjna obsługa pozwala na szybkie wykonanie haftów bez najmniejszych problemów. W domu jak i podczas pracy zarobkowej hafciarka spełni swoją rolę i wykona piękne hafty, które zachwycą jakością i starannością wykonania. Ozdobione haftem firanki, serwety czy też inne przedmioty dekoracyjne w domu zwrócą uwagę naszych gości, a wykonanie usługowo haftu np. na ręcznikach pozwoli nam na dodatkowe wsparcie domowego budżetu.

 

 https://szycie.info.pl/pic/MO340/Bernina_Deco_340_1.jpg

     
     

W hafciarce Deco 340 pole haftu wynosi 20x14 cm, a maksymalna prędkość haftowania 750 wkłuć na minutę. Dla osób które nie potrzebują wykonywać tak dużych wzorów, producent dodał na wyposażeniu również drugi tamborek o wymiarach: 12.6x11 cm.

 

Haft na hafciarce BERNINA Deco 340 PL BERNINA Deco 340 - haft

     
     
Wszystkie komunikaty i przyciski są wyświetlane na ekranie hafciarki, w języku polskim. Już nie musisz siedzieć przy hafciarce ze słownikiem języka angielskiego w ręce. BERNINA zadbała o swoich Klientów, dając Wam proste w obsłudze narzędzie. Teraz bez najmniejszego trudu, mogą haftować nawet początkujący użytkownicy.  

BERNINA Deco 340 PL - Polskie menu obsługi

     
     

Dotykowy, czytelny monochromatyczny ekran LCD wyświetla wszelkie informacje jakie potrzebne są nam do obsługi hafciarki Deco 340. Wszystkie komunikaty są czytelnie przedstawione w formie graficznej oraz opisowej. Nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemu z obsługo hafciarki BERNINA Deco 340 PL

 

Dotykowy ekran hafciarki BERNINA Deco 340 PL

     
     

Deco 340 posiada wbudowane polskie czcionki. Planujesz wykonywać naszywki? A może szatki do chrztu? - jak zaprojektujesz napis z polskimi znakami?

 

Nie potrzebujesz już programu komputerowego do projektowania napisów, aby wyhaftować polskie znaki. Teraz są one dostępne bezpośrednio z ekranu hafciarki. Proponowano Ci dodawać kropki lub przecinki do napisów? Przecież już nie musisz...

 

BERNINA Deco 340 PL - Polskie znaki alfabetu

     
     

Podobnie jak w maszynach do szycia, można zdemontować przybornik na akcesoria. Dzięki temu, pod mechanizmem maszyny jest dostatecznie dużo miejsca na umieszczenie fragmentów materiału, które do tej pory przeszkadzały podczas pracy. Haftowanie na wolnym ramieniu można wykonać przy pomocy każdego tamborka, natomiast optymalny do tego celu jest opcjonalny tamborek 5x5cm. Haftowanie na gotowych elementach (rękawy, nogawki, skarpety...) jeszcze nigdy nie było takie łatwe...

 

DECO 340 - Haft na wolnym ramieniu DECO 340 - Haft na wolnym ramieniu

     
     

 

Tamborki mocowane są z tyłu, do ramienia hafciarki za pomocą śruby w kształcie motylka. Jeden ruch nadgarstka pozwala szybko zamocować tamborek. Większość haftów wykonuje się na niewielkiej powierzchni. Jednakże hafciarka BERNINA Deco 340 pozwala jeszcze lepiej wykorzystać nasze pomysły. Jeżeli od czasu do czasu będziemy potrzebowali wykonać duży haft lub piękną aplikację, ta hafciarka spełni nasze oczekiwania.

 

BERNINA Deco 340 PL - mocowanie tamborka

     
     
Hafciarka potrafi wykonać haft w dowolnej liczbie kolorów. Po wyhaftowaniu pierwszego koloru, Deco zatrzymuje się, odcina nitkę i podpowiada jaki następny kolor musimy założyć. Dla naszej wygody do każdej hafciarki BERNINA można dokupić stojak na większą liczbę kolorów lub na duże szpule.  

BERNINA Deco 340 PL - stojak na nici

     
     
Przemyślana i sprawdzona konstrukcja hafciarki pozwala na jej wszechstronne zastosowanie. Szwajcarska dokładność i japońska inżynieria widoczna jest w każdym detalu. Hafciarka zachwyca jakością wykonania i ogromem możliwości.  

BERNINA Deco 340 PL - Domowa hafciarka komputerowa

     
     
     
     

Najważniejsze funkcje

 • 100 zaprogramowanych wzorów haftów

 • menu w języku polskim

 • automatyczne obcinanie nici

 • wewnętrzna pamięć

 • gniazdo USB do odczytywania nowych haftów z PenDrive

 • 3 rodzaje polskich alfabetów (Gothic, Script, Cheltenham – duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne)

 • 2 rodzaje monogramów (2 lub 3 literowe)

 • monochromatyczny ciekłokrystaliczny wyświetlacz dotykowy informuje o optymalnych parametrach wybranego haftu m.in.: czas szycia w minutach, liczba ściegów, ilość kolorów,

 • rozmiar wzoru, typ tamborka i jego rozmiar: standardowy (średni) 12.6 x 11 cm (pole haftu), duży 14 x 20 cm (pole haftu), opcjonalny (mały) 5 x 5 cm (pole haftu) – opcja

 • max. prędkość 750 ściegów/min. z możliwością regulacji

 • możliwość haftu na wolnym ramieniu (rękawy, nogawki)

 • modyfikacja i łączenie wzorów z napisami

 • możliwość rozpoczęcia haftu od dowolnej części wzoru

 • zmiana pozycji oraz rozmiaru wzoru

 • obrót wzoru o 1 stopień

 • odbicie lustrzane poziome i pionowe

 • możliwość wykonania obrysu wzoru przed haftem

 • automatyczne zatrzymanie hafciarki przy wymaganej zmianie koloru nici

 • czujnik zerwania nici górnej (zatrzymuje maszynę i wyświetla komunikat)

 • automatyczny system zabezpieczający przed przeciążeniem

 • tryb ekonomiczny (system oszczędzania energii)

 • możliwość dokupienia oprogramowania do projektowania własnych haftów

 • mocna i solidna konstrukcja

 • współpraca z narzędziem: BERNINA CutWork - wycinanie w tkaninie zaprojektowanych wzorów

 

 

 Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA DECO 340 PL klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.