Funkcje haftu Multi-Hafciarka B570 QEE

Zobacz jakie funkcje haftu oferuje Multi-Hafciarka BERNINA B 570 QEE

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B 570 QEE, tak jak ine hafciakri z linii 5 BERNINA pozwala na dostęp do najnowszych możliwości i technologii w połączeniu z ergonomią oraz łatwością obsługi.

 

Wzmocniona, metalowa konstrukcja zaprojektowana do użytku na potrzeby działalności gospodarczej sprawdza się w produkcji, usługach i rzemiośle oraz twórczości artystycznej. Świetnie radzi sobie z bardzo popularnym haftem na ręcznikach i pościeli oraz bielizny stołowej. Idealna maszyna do haftu na każdym materiale. Wszechstronna i uniwersalna maszyna haftująca dla firm.

 

Multi-Hafciarka komputerowa dla firm BERNINA B570 QEE

     
     
BERNINA B 570 QEE została wyposażona wiele innowacyjnych i unikatowych systemów pod obudową znajdziemy m.in.:

 

 • wbudowane precyzyjne automatyczne nożyczki
 • dotykowy, kolorowy ekran sterujący
 • chwytacz rotacyjny 9 generacji - BERNINA 9 Hook
 • ogromny bębenek do haftu o pojemności zwiększonej o 80%
 • naprężacz górnej nici, będący wynikiem wieloletnich badań szwajcarskich inżynierów BERNINA
 • precyzyjny czujnik zerwania nici górnej
 • czujnik końca nici w bębenku
 • współpraca z CutWork, PaintWork, CrystalWork

   

 

Teraz jakość haftu jest lepsza niż kiedykolwiek!!

 

Multi-Hafciarka BERNINA B570 QEE wewnątrz

     
     
Sterowanie poprzez dotykowy, kolorowy ekran sprawia, że obsługa hafciarki jest maksymalnie prosta i intuicyjna. Wielofunkcyjne pokrętła dodatkowo ułatwiają wprowadzanie parametrów i kontrolę nad haftem. Wbudowane menu pomocy dodatkowo ułatwia nam obsługę. Informacje pojawiające się na ekranie krok po kroku prowadzą nas przez proces haftowania.  

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE - Ekran sterujący

     
     
Hafciarka B570 QEE posiada także wbudowaną funkcję automatycznego cięcia nici podczas zmiany kolorów jak i podczas "przeskoków" pomiędzy długimi odstępami między ściegami. Jest także możliwość wyłączenia automatycznego cięcia nici. Nożyczki są bardzo precyzyjne i szybkie.  

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     
Z poziomu ekranu możemy edytować nasze haftu zmieniając ich rozmiar, obracając, odbijając lustrzanie czy tez pozycjonując je na tamborku. Hafciarka podpowiada nam o ilości ściegów jakie pozostały do końca wzoru, ilości kolorów, postępie pracy czy tez czasu do końca haftu. Wszystko na przejrzystym, kolorowym ekranie o dużej rozdzielczości.  

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     
Możliwość wprowadzania ustawień bezpośrednio z poziomu ekranu oraz za pomocą wielofunkcyjnych pokręteł sprawia, że możemy bardzo precyzyjnie dostosować wielkość haftu do naszych potrzeb. Dodatkowo mamy możliwość wyboru odpowiedniego tamborka, oraz funkcję sprawdzenia obrysu, tak aby nasz haft znalazł się idealnie tam gdzie zaplanowaliśmy.  

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     
Elektronicznie sterowany, precyzyjny naprężacz nici górnej pozwala na dostosowanie naprężenia nici do materiału na jakim haftujemy czy też do rodzaju nici jakiej używamy. Regulacja także odbywa się poprzez dotykowy ekran i wielofunkcyjne pokrętło.  

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     
Czujnik zerwania nici górnej oraz czujnik końca nici w bębenku pozwalają na bezpieczną pracę, zatrzymując haftowanie w przypadku braku nici. Dodatkowo mamy możliwość cofnięcia się o dowolną ilość ściegów, aby mieć pewność, że zahaftujemy miejsce gdzie doszło do zatrzymania hafciarki. Mamy także możliwość przesunięcia się o dowolną ilość ściegów do przodu.  

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     
W hafciarce BERNINA B570 QEE mamy także możliwość tworzenia napisów spośród 4 różnych czcionek alfabetów hafciarskich. Tekst wprowadzamy klikając wybrane litery. Do dyspozycji mamy duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne.  

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     
BERNINA 570 QEE posiada w swojej pamięci wbudowane 250 pięknych wzorów hafciarskich oraz 7 alfabety. Dzięki portowi USB mamy możliwość wczytywania wzorów hafciarskich z PenDrive lub bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Wczytane wzory możemy zapisać do trwałej pamięci hafciarki. Uzyskujemy więc nieograniczoną bibliotekę wzorów hafciarskich !!

BERNINA B570 QEE - Odczyt haftów poprzez USB

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     
Zastanawiasz się jak duże hafty można wykonać za pomocą hafciarki B570 QEE?
Bez przekładania materiału i samodzielnego łączenia haftu na materiale, można haftować na tamborkach:

 

- 400×150 mm (40x15cm)
- 265x165 mm (26.5x16.5cm)
- 255×145 mm (25,5x14,5cm)
- 130×100 mm (13x10cm)
- 72×50 mm (7,2x5cm)

 

Dodatkowo mając do dyspozycji program do haftów BERNINA-WILCOM Designer Plus, masz nieskończone pole haftu, ponieważ może podzielić nawet ogromny wzór na kilka czy kilkanaście tamborków!

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     
Dostępny opcjonalnie ogromny tamborek MEGA zyskał duże uznanie wśród klientów. Jego pole haftu 40x15 cm sprawia, że za jego pomocą możemy ozdabiać nie tylko obrusy, ale także jeansy, suknie, żakiety, zasłony i wiele innych dużych przedmiotów.  

BERNINA 570 QEE - MEGA Tamborek 400x150mm

     
     
Dostępny opcjonalny tamborek do czapek, pozwala bez trudu przygotować czapkę do haftu. Wystarczy jedynie przymocować do flizeliny tę część czapki, na której ma się znaleźć wybrany haft. Pomoże nam w tym flizelina z klejem lub specjalny tymczasowy klej w spreju.  

Haft na czapkach - BERNINA B570 QEE Haft na czapkach - BERNINA B570 QEE

     
     
Oferujące mnogość zaawansowanych funkcji i zachowując przy tym prosty, intuicyjny interfejs, posiadające polską instrukcję obsługi programy do projektowania haftu BERNINA-WILCOM Editor Plus lub Designer Plus są niezastąpionym narzędziem każdego hafciarza i niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalnego studia hafciarskiego.  

Bernina-Wilcom Embroidery Software

     
     
Do hafciarek firmy BERNINA zalecane jest stosowanie nici hafciarskich Isacord 40 grupy AMANN nici te polecane są ze względu na ich wysoką jakość i odporność na zrywanie, a także idealne układanie się na materiale i bardzo bogatą paletę barw. U naszego autoryzowanego partnera w Sklepie Internetowym GLOBAR.pl znajdą Państwo pełną paletę barw w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w sklepie znajdą Państwo także flizeliny, hydrofolie, materiał naszywkowy, termofolie oraz inne dodatki niezbędne do haftu.

 

Nici hafciarskie AMANN - Isacord

 

Nici do haftu ISACORD Nici Hafciarskie ISACORD 40 - AMANN

     

 

Hafciarka BERNINA 570 QEE to prawdziwa, uniwersalna maszyna do haftu. Wykona piękny i precyzyjny haft na każdym rodzaju materiału. Nowoczesne funkcje i intuicyjna obsługa czynią ją świetnym wyborem dla osób planujących zakup hafciarki w celu prowadzenia własnej działalności gospodarczej i haftowaniu usługowym lub produkcyjnym.

 

Zobacz galerię ciekawych inspiracji hafciarskich projektów wykonywanych przy użyciu hafciarki BERNINA 570 QEE