8 głównych zalet hafciarki BERNINA 770QE

HAFCIARKA BERNINA 770 QE – Co nas wyróżnia? Przedstawiamy nasze główne atuty!

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg OGROMNA, SOLIDNA, WZMOCNIONA, TRWAŁA

 

BERNINA 770 QE jest ogromna! Gabaryty hafciarki robią wrażenie! Hafciarka dedykowana została przez producenta do działalności gospodarczej i przystosowana jest do profesjonalnego użytku w ramach usług, produkcji czy rzemiosła, dlatego też Hafciarki B770 QE zbudowane są na metalowych podzespołach i wysokiej klasy elementach elektronicznych, dzięki temu wytrzymują duże obciążenie związane z długotrwałą pracą. Maksymalne pole haftu o wymiarach 40x21 cm też jest imponujące ! Dodatkowo przemysłowa prędkość haftu wynosząca 1000 wkłuć na minutę zapewnia największą wydajność jak i precyzję haftu.

 

Metalowe podzespoły - Linia 7

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIE TYLKO HAFT I SZYCIE

 

BERNINA B770 QE to także innowacyjność i kreatywność. Dlatego też znajdziemy w niej funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu hafciarki BERNINA 770 QE wprowadzono możliwość rozszerzenia rozbudowanych funkcji haftu i szycia o trzy nowe rozwiązania:

 

BERNINA CutWork - wycinanie w tkaninie zaprojektowanych wzorów

BERNINA PaintWork - malowanie pisakami na dowolnym materiale

BERNINA CrystalWork - wykonywanie zdobień z kryształków o różnej wielkości

 

BERNINA 770 - CutWork, PaintWork, CrystalWork

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg PRZEMYSŁOWY CHWYTACZ BERNINA 9 Hook

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego chwytacza rotacyjnego 9 generacji BERNINA 9 Hook możemy uzyskać imponującą maksymalną prędkość haftowania - 1000 ściegów na minutę! Dodatkowo mocny silnik pozwoli na przekłuwanie się nawet przez najgrubsze tkaniny. Dlatego też BERNINA 770 QE jest idealna na potrzeby zakładów produkcyjnych i usługowych przyjmujących duże zlecenia, dla których ważna jest wydajność hafciarki komputerowej. Dodatkowo pojemność szpulki nowego chwytacza jest aż o 80% większa od tradycyjnych szpulek!

 

BERNINA 9 HOOK - nowy przemysłowy chwytacz

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg UDOGODNIENIA W UŻYTKOWANIU

 

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na maksymalną prostotę obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują automatyczne nożyczki, które utną nitkę przy zmianie koloru nici lub długich przeskokach pomiędzy ściegami. Zabezpieczając również ścieg przed pruciem. Docenianym rozwiązaniem jest także nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły. Dodatkowym atutem jest jasne oświetlenie LED, które idealnie doświetla nam pole pracy. Na obudowie znajdziemy także dodatkowe obcinacze nici, przeznaczone do obcinania nadmiaru nitki podczas nawlekania igły i bębenka. Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem jest podwójny transport materiału BERNINA Dual Feed, czyli specjalna krocząca stopka umożliwiająca przesuwanie materiału zarówno z dołu jak i z góry.

 

BERNINA 770 QE - Zaawansowana hafciarka komputerowa

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg DOTYKOWY EKRAN O PRZEKĄTNEJ 4.3"

 

Hafciarka BERNINA 770 sterowana jest za pomocą dużego dotykowego, kolorowego ekranu o wysokiej rozdzielczości, umieszczonemu centralnie na obudowie maszyny. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy szybki dostęp do wszystkich funkcji haftu i szycia. Obsługa poprzez dotykowy ekran i wielofunkcyjne pokrętła sprawia, że sterowanie hafciarką jeszcze nigdy nie było tak proste i intuicyjne.

 

BERNINA 770 QE - Panel sterujący

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg ILOŚĆ WZORÓW I POLE HAFTU

 

Profesjonalne hafciarki BERNINA 770 QE posiadają w swojej pamięci wbudowane 140 pięknych wzorów hafciarskich oraz aż 6 alfabetów, a dzięki złączu USB możemy przesłać do hafciarki dodatkowe wzory. Hafciarka potrafi czytać wzory zarówno z PenDrive USB jak i wzory przesłane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 40x21cm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarką, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

 

Odczyt haftów z PenDrive USB

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WSPÓŁPRACA Z LASEROWĄ STOPKĄ BSR

 

Jako maszyna do szycia BERNINA 770 QE współpracuje z systemem BERNINA BSR. Czyli posiada możliwość pracy z laserową stopką do Quiltingu. Dzięki stopce mamy możliwość swobodnego, ręcznego przesuwania materiału pod igłą, a laserowy czujnik dobierze odpowiednią prędkość szycia do tempa z jakim przesuwamy materiał. Możemy tym samym wykonywać pikowanie z wolnej ręki zachowując jednakową długość ściegu zarówno szyjąc ściegiem prostym jak i ściegiem zyg-zag. Stopka znajduje się w standardowym wyposażeniu hafciarki.

 

BERNINA BSR - B770

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg KOMPUTEROWA MASZYNA DO SZYCIA

 

BERNINA 770 QE jest nie tylko zaawansowaną hafciarką komputerową dedykowaną do działalności gospodarczej, ale także w pełni profesjonalną, wielofunkcyjną maszyną do szycia przeznaczoną do pracy w ramach produkcji, usług i rzemiosła. Maszyna została wyposażona w 992 programy szycia. Wśród nich znajdziemy ściegi użytkowe, ściegi dekoracyjne, 13 typów dziurek na wymiar guzika oraz 6 alfabetów i 50 ściegów dla quilterów. Maszyna jest niesamowicie szybka - 1000 wkłuć na minutę. Dzięki zastosowaniu długiego, ponad 25cm ramienia, maszyna jest idealna do szycia dużych projektów. Świetnie nadaje się jako maszyna do szycia patchworku oraz pikowania. Jest bardzo dobrym wyborem jako maszyna komputerowa do współpracy z ramą do pikowania BERNINA.

 

Komputerowa maszyna do szycia patchworku i pikowania - BERNINA 770 QE