8 głównych zalet profesjonalnej hafciarki BERNINA 570 QE

HAFCIARKA BERNINA B 570 QE – Co nas wyróżnia? Przedstawiamy 8 głównych zalet!

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WZMOCNIONA KONSTRUKCJA, METALOWE PODZESPOŁY

 

Profesjonalne maszyny do haftu BERNINA z Linii 5 dedykowane są przez producenta do działalności gospodarczej, dlatego ich konstrukcja została odpowiednio wzmocniona tak aby bez problemu wytrzymywała długotrwałe obciążenie, a użyte metalowe podzespoły zapewniają najwyższą trwałość, która przekłada się na wzorową kulturę pracy. Mamy więc do dyspozycji hafciarkę, która zapewni nam niezawodność podczas wykonywania projektów i zleceń w ramach produkcji, usług czy rzemiosła. W modelu BERNINA B570 QE mamy profesjoalny, w całości metalowy chwytacz wahadłowy oraz metalowy bębenek i szpulkę, tak samo jak w maszynach przemysłowych.

 

BERNINA 570 - Metalowe podzespoły

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIE TYLKO HAFT I SZYCIE

 

BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu BB 570 QE wprowadzono możliwość rozszerzenia hafciarki o 3 nowe funkcję:

BERNINA CutWork - wycinanie w tkaninie zaprojektowanych wzorów

BERNINA PaintWork - malowanie pisakami na dowolnym materiale

BERNINA CrystalWork - wykonywanie zdobień z kryształków o różnej wielkości

 

BERNINA 570 - CutWork, PaintWork, CrystalWork

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESPOTYKANA PRECYZJA HAFTU

 

Nowoczesny moduł haftujący połączony z zaawansowanym technicznie systemem sterowania haftem pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Haft wykonany z pomocą hafciarki BERNINA jest idealny pod każdym względem, a jego jakość nie pozostawia nic do życzenia. BERNINA to Szwajcarska Perfekcja widoczna w każdym ściegu!

 

BERNINA - Szwajcarska precyzja haftu

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg UDOGODNIENIA W UŻYTKOWANIU

 

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na łatwość obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle prosty system prowadzenia nici, hafciarkę nawleka się tak jak każdą maszynę do szycia! W połączeniu z automatycznym nawlekaczem, który przewleka nitkę przez oczko igły, czas potrzebny do przygotowania hafciarki lub zmiany koloru nici jest ograniczony do minimum.

 

Nawlekacz igły - BERNINA 570

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg STEROWANIE HAFTEM ZA POMOCĄ DOTYKOWEGO EKRANU

 

Hafciarka BERNINA B 570 QE sterowana jest za pomocą dotykowego, kolorowego ekranu o dużej rozdzielczości. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy szybki dostęp do wszystkich funkcji haftu i szycia. Obsługa poprzez dotykowy ekran i wielofunkcyjne pokrętła sprawia, że sterowanie hafciarką jeszcze nigdy nie było tak proste

 

Sterowanie haftem - BERNINA B570 QE

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESKOŃCZONA ILOŚĆ WZORÓW I POLE HAFTU

 

Profesjonalne hafciarki BERNINA B 570 QE posiadają w swojej pamięci wbudowane 70 wzorów hafciarskich, a dzięki złączu USB możemy przesłać do hafciarki dodatkowe wzory. Hafciarka potrafi czytać wzory zarówno z PenDrive USB jak i wzory przesłane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 40x15cm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarką, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

 

Odczyt haftów z PenDrive USB

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WSPÓŁPRACA Z LASEROWĄ STOPKĄ BSR

 

Jako maszyna do szycia BERNINA B 570 QE współpracuje z systemem BERNINA BSR. Czyli posiada możliwość pracy z opcjonalną, laserową stopką do Quiltingu. Dzięki stopce mamy możliwość swobodnego, ręcznego przesuwania materiału pod igłą, a laserowy czujnik dobierze odpowiednią prędkość szycia do tempa z jakim przesuwamy materiał. Możemy tym samym wykonywać pikowanie z wolnej ręki zachowując jednakową długość ściegu zarówno szyjąc ściegiem prostym jak i ściegiem zyg-zag.

 

BERNINA B570 - Współpraca z BSR

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg ZAAWANSOWANE FUNKCJE SZYJĄCE

 

Hafciarki komputerowe dla firm z linii 5 są także profesjonalnymi i zaawansowanymi komputerowymi maszynami do szycia. Zastosowane najnowsze rozwiązania w dziedzinie maszyn do szycia sprawiają, że BERNINA B 570 QE spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Maszyna wyposażona w możliwość m.in. wyszywania dziurki na wymiar guzika w 11 wzorach! Wyposażona jest w ponad 640 programów szycia w ściegi użytkowe, stretchowe, dekoracyjne oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak możliwość odbicia lustrzanego ściegu i pełna kontrola nad parametrami ściegu, a wszystko sterowane dotykowym ekranem !!

 

BERNINA 570 - Maszyna do szycia