BERNINA B570 QEE - Multi-Hafciarka komputerowa do firmy

Profesjonalna i niezawodna Multi-Hafciarka z funkcją maszyny do szycia

BERNINA B570 QEE - Multi-Hafciarka komputerowa dla wymagających

 

Solidna i niezawodna Multi-Hafciarka komputerowa z Linii 5 BERNINA B 570 QEE (Quilter & Embroidery Edition) dedykowana przez producenta do działalności gospodarczej. Idealna na potrzeby haftu usługowego i produkcyjnego, a także na potrzeby szycia patchworku i pikowania.

 

Solidna i niezawodna konstrukcja Multi-Hafciarki, metalowe podzespoły
i zaawansowane funkcje. Łatwa i intuicyjna obsługa.

 

Multi-Hafciarki z Linii 5 są stworzone do profesjonalnego użytku w ramach działalności gospodarczej. Świetnie nadają się do usług, produkcji
i rzemiosła, a także do chałupnictwa i rękodzieła.

 

Hafciarka B570 QEE sprawdzi się w każdej branży. Jest idealną Multi-Hafciarką dla agencji reklamowych, firm produkcyjnych, punktów usługowych, zakładów krawieckich itp.

 

Hafciarka BERNINA B570 QEE różni się od hafciarki BERNINA B570 QE budową modułu haftującego oraz chwytaczem. Chwytacz zastosowany w wersji QEE hafciarki to rozwiązanie zaczerpnięte z hafciarek BERNINA z linii 7

 

 

Porównaj maszyny BERNINA
Porównaj hafciarki

Cennik maszyn BERNINA
Finansowanie zakupu

Sklep Internetowy www.BMD.pl
Pomysł na biznes

https://bernina.pl/uploads/images/pobierz_ulotke.png
Pobierz ulotkę


podrobneye o shveynoy mashine

 

 

Najważniejsze informacje

CZYM RÓŻNI SIĘ BERNINA B570 QEE od BERNINA B570 QE ?

 

 

Hafciarka BERNINA B570 QEE różni się od modelu hafciarki BERNINA B570 QE budową modułu haftującego oraz chwytaczem.

 

Chwytacz zastosowany w hafciarce B570 QEE to rozwiązanie zaczerpnięte z hafciarek BERNINA z linii 7 jest to najnowszy chwytacz rotacyjny 9-tej generacji, natomiast chwytacz w hafciarce B570 QE to wahadłowy chwytacz zaczerpnięty z konstrukcji legendarnych hafciarek komputerowych BERNINA AURORA.

 

Zmiana chwytacza w hafciarce B570 QEE zaowocowała tym, że hafciarki te pracują szybciej - max 1000 ściegów na min oraz posiadają możliwość automatycznego cięcia nici.

 

W stosunku do modelu B570 QE, model B570 QEE posiada zmodyfikowany system operacyjny, ale nadal obsługiwany jest przez ekran dotykowy i wielofunkcyjne pokrętła.

 

Modyfikacji uległa też obudowa, która zyskała wbudowane wolne ramię.

 

Można powiedzieć, że BERNINA B570 QEE to rozwinięta wersja hafciarki BERNINA 570 QE

 

Jednak zarówno B570 QE jak i B570 QEE to dwie, rewelacyjne Multi-Hafciarki BERNINA posiadające zaawansowane funkcje, moc, precyzję i niesamowitą, legendarną wręcz wytrzymałość.

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QE

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     

Hafciarki z Linii 5 idealnie poradzą sobie z haftem na odzieży, ręcznikach, kocach, szatkach do chrztu, odzieży roboczej, czapkach, butach, pokrowcach, itp. Idealnie nadają się do wykonywania haftów usługowo na szeroką skalę, jak i do wykonywania pojedynczych zdobień na autorskich projektach. Świetnie sprawdzają się także w wykonywania naszywek (odzież robocza, mundury, odzież reklamowa, autorskie aplikacje, itp).

 

Maksymalne pole haftu o wymiarach 40x15 cm oraz z możliwością haftu na czapkach z daszkiem sprawiają, że BERNINA B 570 QEE to uniwersalne narzędzie, które w rękach nawet początkującego hafciarza staje się maszyną do zarabiania pieniążków w branży, na którą wciąż mamy zapotrzebowanie.

 

Łatwość z jaką wykonamy nasze hafty sprawia, że Multi - Hafciarki BERNINA 570 QEE pozwolą nam na wykonywanie dowolnych projektów w krótkim czasie. Wyposażeni w hafciarkę BERNINA możemy w przyjemny sposób zarabiać pieniążki wykorzystując zapotrzebowanie na wszechobecny haft komputerowy, na którego moda nie przeminie nigdy !

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE - Inspiracje

     
     

Wzmocniona konstrukcja to znak rozpoznawczy Multi-Hafciarek BERNINA dedykowanych do działalności i profesjonalnego użytku. Mnogość zastosowanych nowoczesnych rozwiązań oraz tradycyjna i legendarna szwajcarska dbałość o najwyższą precyzję, sprawiają, że w klasie profesjonalnych hafciarek jednoigłowych, BERNINA jest producentem wyprzedzającym zawsze o klika kroków potrzeby użytkownika. Hafciarki z Linii 5 BERNINA to nowoczesność i niezawodność w najlepszym wydaniu !

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     

 

 

Wzmocniona konstrukcja i nowoczesne rozwiązania idą w parze z przemyślaną i intuicyjną obsługą hafciarki B570 QEE. Dzięki kolorowemu, dotykowemu ekranowi Multi-Hafciarka BERNINA B570 QEE jest jeszcze bardziej intuicyjna w obsłudze, a wbudowane animacje i podpowiedzi prowadzą użytkownika krok po kroku podczas wykonywania projektów.

 

Sterowanie wszystkimi funkcjami hafciarki odbywa się poprzez dotykowy, kolorowy ekran oraz dwa wielofunkcyjne pokrętła. Skalowanie, obracanie czy też pozycjonowanie haftu jest bardzo precyzyjne i niesamowicie proste. Początkujący użytkownicy, nie mający nigdy do czynienia z hafciarką lub maszyną do szycia, nie będą mieć żadnego problemu z jej obsługą. Dodatkowo hafciarka posiada wbudowaną opcję tzw. Kreatywnego konsultanta, który za pomocą animacji i podpowiedzi poprowadzi nas przez wykonanie wybranego projektu. Wbudowany system pomocy sprawia, że po wskazaniu wybranej opcji czy przycisku, nasza hafciarka podpowiada nam do czego służy.

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE - Ekran sterujący

     
     

BERNINA 570 QEE jako Multi-Hafciarka z Linii 5 została wyposażona w kilka patentów niespotykanych dotychczas w innych maszynach haftujących. Między innymi w modelu B570 QEE zastosowano najnowszy chwytacz rotacyjny 9 generacji - BERNINA 9 Hook znany dotychczas z Super Multi-Hafciarek z linii 7, który pozwala uzyskać jeszcze bardziej precyzyjny ścieg oraz zapewnia wzorcową kulturę pracy i łatwość obsługi. W chwytaczu znajduję się także nowa szpulka o zwiększonej pojemności aż o 80% w stosunku do standardowych szpulek do hafciarek. Dodatkowo zastosowanie tego chwytacza pozwoliło na uzyskanie imponującej maksymalnej prędkości wkłuć wynoszącej aż 1 000 ściegów na minutę !

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE - Najnowszy chwytacz BERNINA 9 HOOK

     
     

Dzięki modelowi B570 QEE już nie musisz martwić się o konieczność wycinania nici po skończonym hafcie. Maszyna posiada specjalną funkcję, dzięki której to TY Decydujesz jak krótkie mają być odległości po których maszyna ma obciąć nitkę. Programowalne obcinanie nici zdecydowanie przyspiesza realizację naszego projektu.

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE

     
     
Hafciarka BERNINA 570 QEE została wyposażona w możliwość rozbudowy o dodatkowe funkcje takie jak:

 

BERNINA CutWork - wycinanie w tkaninie zaprojektowanych wzorów

 

BERNINA PaintWork - malowanie pisakami na dowolnym materiale

 

BERNINA CrystalWork - wykonywanie zdobień z kryształków o różnej wielkości

 

BERNINA 570 QEE - CutWork, PaintWork, CrystalWork

     
     
Hafciarki z Linii 5 BERNINA posiadają możliwość wczytywania haftów poprzez PenDrive USB. Zaprojektowane w programie do projektowania haftów wzory możemy w łatwy sposób wyhaftować bezpośrednio z pendrive lub zapisać do pamięci maszyny. Dodatkowo istnieje możliwość przesłania haftów bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Do hafciarek BERNINA polecamy zaawansowane programy do haftu z serii BERNINA-WILCOM Embroidery Software  

BERNINA-WILCOM Embroidery Software

     
     

BERNINA 570 QEE jest także rozbudowaną, komputerową maszyną do szycia. Zaawansowane funkcje szyjące oraz łatwość obsługi czynią ją idealną do zastosowań w zakładach krawieckich, punktach usługowych czy zakładach produkcyjnych. Maszyna do szycia BERNINA B570 QEE potrafi wykonywać 16 rodzajów dziurki na wymiar guzika w pełni automatycznie z funkcją zapisu parametru do pamięci i wykonania nieograniczonej ilości idealnie dokładnie takich samych dziurek. Maszyna posiada 1450 programów szycia !! Zawierają się w tym ściegi użytkowe, ściegi do pikowania, ozdobne, alfabety oraz ściegi strech'owe.

 

Podsumowując model hafciarki BERNINA 570 QEE można powiedzieć, że jest to najlepszy wybór dla osób ceniących kreatywne funkcje, łatwość obsługi i niezawodność. BERNINA 570 QEE spełni nawet najbardziej wymagające potrzeby użytkownika. Dzięki rozbudowanym funkcjom hafciarskich jak i mnogości funkcji szycia oraz możliwości rozbudowy o dodatkowe narzędzia, BERNINA 570 QEE jest urządzeniem "na lata" i pozwoli nam na zarobkową działalność w każdej branży wykorzystującej haft komputerowy i szycie maszynowe.

 

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B570 QEE - Jako maszyna do szycia

     
     

Najważniejsze funkcje

Funkcje haftu

 

 • Multi-Hafciarka - haftuje, wycina, maluje, ozdabia kryształkami !

 • dedykowana przez producenta do działalności gospodarczej - unikat !

 • maksymalne pole haftu 40x15cm - idealna do każdego projektu

 • przemysłowa prędkość haftowania 1000 ściegów na minutę - wydajna

 • metalowe podzespoły - moc, siła, trwałośc

 • najnowszy chwytacz 9 generacji z ogromną szpulką JUMBO

 • polskie menu obsługi - intuicyjna obsługa

 • kolorowy, dotykowy ekran sterujący

 • wbudowane automatyczne cięcie nici

 • odczyt haftów z PenDrive USB

 • tamborki 25.5x14.5cm oraz 13x10cm na wyposażeniu

 • opcjonalne tamborki : 40x15cm, 26,5x16,5cm, 7.2x5cm, do czapek

 • możliwość zmiany wysokości i szerokości haftu

 • możliwość obracania haftu

 • możliwość haftu na wolnym ramieniu (rękawy, nogawki i inne elementy)

 • możliwość tworzenia odbicia lustrzanego haftu

 • możliwość formatowania tekstu

 • możliwość haftowania na czapkach bejsbolowych

 • wyświetlanie czasu haftowania

 • wyświetlanie ilości ściegów

 • 250 wzorów haftów wbudowanych w pamięć

 • 7 wbudowane alfabety hafciarskie

 • wymiana dolnej szpulki bez konieczności zdejmowania tamborka

 • płynna regulacja prędkości haftowania

 • czujnik zerwania górnej nici

 • czujnik końca nici w bębenku

 • czujnik założonego tamborka

 • możliwość zapisu wzorów haftu do pamięci

 • płynna regulacja prędkości haftu

 • możliwość wysłania haftów bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB

 • wysoka kultura pracy

 • nowoczesny moduł haftujący

 • współpraca z zewnętrznymi programami do haftu

 • współpraca z: CutWork, PaintWork, CrystalWork

 

Funkcje szycia

 

 • maszyna komputerowa

 • 1450 programów szycia (w tym 8 wzorów czcionki alfabetu)

 • prędkość szycia do 1000 ściegów na min

 • maksymalna szerokość ściegu - 9 mm

 • maksymalna długość ściegu - 6 mm

 • automatyczna dziurka na wymiar guzika (16 rodzajów)

 • automatyczne cięcie nici z zabezpieczeniem ściegu

 • regulacja gęstości obrzucania krawędzi dziurki

 • system DUAL-FEED – podwójny transport materiału

 • przycisk szycia START/STOP

 • suwak regulacji prędkości szycia

 • płynna regulacja długości i szerokości ściegu oraz pozycji igły na obudowie maszyny

 • pamięć umożliwiająca zapis kombinacji ściegów

 • niezależnie napędzany odłączany nawijacz szpulki

 • system FHS (podnoszenie stopki kolanem)

 • elektroniczny rozrusznik nożny z funkcją pozycjonowania igły

 • wbudowana pomoc i Kreatywny Konsultant

 • oświetlenie fluorescencyjne

 • automat do nawlekania igły

 • wyłączane ząbki transportu

 • funkcja TOP, ustawienie igły góra/dół

 • odbicie lustrzane ściegu

 • wolne ramię o długości 216 mm

 • przycisk końca wzoru

 • stolik powiększający pole pracy

 • pudełko na akcesoria

 • łatwy wybór ściegów

 • bardzo cicha praca

 • metalowe podzespoły

 • łatwe nawlekanie

 • współpraca z systemem BERNINA BSR (laserowa stopka do pikowania)

 • bogate wyposażenie

 • intuicyjna obsługa

 

 Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poszczególnych funkcji hafciarki BERNINA B 570 QEE
klikając na odpowiednie zakładki w górnej części tej strony.