8 głównych zalet hafciarki komputerowej BERNINA Aurora 450

HAFCIARKA BERNINA Aurora 450 – Co nas wyróżnia? Przedstawiamy 8 głównych zalet!

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WZMOCNIONA KONSTRUKCJA, METALOWE PODZESPOŁY

 

Ponieważ hafciarki BERNINA Aurora 450 dedykowane są przez producenta do działalności gospodarczej, dlatego hafciarki zyskały wzmocnioną konstrukcję, a użyte metalowe podzespoły zapewniają najwyższą trwałość, która przekłada się na bezawaryjną pracę. Mamy więc do dyspozycji urządzenie, które zapewni nam niezawodność podczas wykonywania projektów i zleceń w ramach produkcji, usług czy rzemiosła.

 

Wzmocniona konstrukcja Aurora 450

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIE TYLKO HAFT I SZYCIE

 

BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W hafciarce Aurora 450 wprowadzono możliwość rozszerzenia hafciarki o funkcję BERNINA CutWork – czyli wycinania zaprojektowanych wzorów z materiały przy użyciu hafciarki. Możemy wycinać gotowe aplikacje, ozdobne otworki czy po prostu dowolne kształty.

 

BERNINA CutWork - Wycinanie w tkaninie

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESPOTYKANA PRECYZJA HAFTU

 

Nowoczesny moduł haftujący połączony z zaawansowanym technicznie systemem sterowania haftem pozwala na uzyskanie zaskakujących efektów. Haft wykonany z pomocą hafciarki BERNINA jest idealny pod każdym względem, a jego jakość nie pozostawia nic do życzenia. BERNINA to Szwajcarska Perfekcja widoczna w każdym ściegu!

 

BERNINA - Szwajcarska precyzja haftu

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg UDOGODNIENIA W UŻYTKOWANIU

 

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na łatwość obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Jednym z nich jest nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły. Kolejnym ciekawym ułatwieniem jest niezwykle prosty system prowadzenia nici, hafciarkę nawleka się tak jak każdą maszynę do szycia!

 

BERNINA - Automat do nawlekania

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg STEROWANIE HAFTEM ZA POMOCĄ KOMPUTERA

 

Hafciarka BERNINA Aurora 450 sterowana jest bezpośrednio z komputera, dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość pełnej kontroli haftu na dużym ekranie naszego monitora. Dlatego też mamy możliwość precyzyjnego podglądu haftu, jego edycji i obserwacji postępu pracy. Na ekranie monitora znajdziemy wszystkie informacje jakie są nam w danej chwili potrzebne.

 

Aurora 450 - Sterowana komputerem

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESKOŃCZONA ILOŚĆ WZORÓW I POLE HAFTU

 

Profesjonalne hafciarki BERNINA Aurora 450 podczas haftu korzystają z pamięci komputera. Poprzez złącze USB możemy przesyłać do hafciarki wzory haftu stworzone w programie do projektowania haftów. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 400x150mm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarką, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

 

Hafciarka BERNINA Aurora 450 - Sterowanie

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WSPÓŁPRACA Z LASEROWĄ STOPKĄ BSR

 

Maszyna do szycia Aurora 450 współpracuje z systemem BERNINA BSR. Czyli posiada możliwość pracy z opcjonalną, laserową stopką do Quiltingu. Dzięki stopce mamy możliwość swobodnego, ręcznego przesuwania materiału pod igłą, a laserowy czujnik dobierze odpowiednią prędkość szycia do tempa z jakim przesuwamy materiał. Możemy tym samym wykonywać pikowanie z wolnej ręki zachowując jednakową długość ściegu zarówno szyjąc ściegiem prostym jak i ściegiem zyg-zag.

 

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg ZAAWANSOWANE FUNKCJE SZYJĄCE

 

Hafciarki komputerowe dla firm z serii Aurora to także profesjonalne i zaawansowane komputerowe maszyny do szycia oferujące wszystko czego potrzebujemy podczas wykonywania naszych projektów. Maszyna wyposażona w możliwość m.in. wyszywania dziurki na wymiar guzika w 9 wzorach! Posiada ściegi użytkowe, stretchowe, dekoracyjne oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak możliwość odbicia lustrzanego ściegu i pełna kontrola nad parametrami ściegu.

 

Bernina Aurora 450