Funkcje haftu hafciarki BERNINA Aurora 450

Zobacz jakie funkcje haftu oferuje BERNINA Aurora 450

BERNINA Aurora 450 jest rozwinięciem sprawdzonej i cenionej również na polskim rynku hafciarki Aurora 435. Hafciarka dedykowana jest do profesjonalnego użytku w ramach własnej działalności gospodarczej. Jej konstrukcja została specjalnie wzmocniona, a metalowe podzespoły sprawiają, że jest trwała i bardzo wytrzymała. Dedykowana jest przede wszystkim osobom, które w klasie maszyn jednoigłowych poszukują trwałej i wydajnej hafciarki.

 

Hafciarka dzięki wzmocnionej konstrukcji potrafi pracować bezawaryjnie i zachować idealną jakość haftu i powtarzalność wzorów przez bardzo długi okres użytkowania. Przemysłowy chwytacz rotacyjny to gwarancja cichej i płynnej pracy oraz największej wydajności.

 

Wzmocniona konstrukcja Aurora 450

     
     
Hafciarka Aurora 450 została wyposażona wiele innowacyjnych systemów, m.in.:

 

  • metalowy chwytacz rotacyjny TRZECIEJ GENERACJI
  • metalowy "złoty" bębenek do haftu
  • naprężacz górnej nici, będący wynikiem wieloletnich badań szwajcarskich inżynierów BERNINA
  • precyzyjny czujnik zerwania nici górnej
  • Współpraca z BERNINA CutWork

 

Teraz jakość haftu jest lepsza niż kiedykolwiek!!

 

Aurora 450 - Metalowy chwytacz rotacyjny III Generacji

     
     
Na wyposażeniu każdej hafciarki z serii Aurora znajduje się program BERNINA-WILCOM ART Design. Pozwala on zaprojektować dowolny napis czcionkami True Type oraz dokonywać prostej edycji haftu: zwiększanie, zmniejszanie wzoru, odbicia lustrzane, obroty. Program służy również jako konwerter – pozwala otworzyć haft zaprojektowany dla dowolnego producenta hafciarek.

Oprogramowanie naszego studia hafciarskiego można również rozbudować do wersji BERNINA-WILCOM Editor Plus oraz Designer Plus. Programy te wzbogacają nasze możliwości o projektowanie dowolnych haftów także na podstawie grafiki oraz ręczne rysowanie wzorów.
 

BERNINA ART Design

     
     
Sterowanie haftem w hafciarkach z serii Aurora odbywa się za pomocą komputera. Na dużym ekranie naszego komputera możemy bez trudu umiejscowić haft na materiale, a także kontrolować przebieg haftowania. Program służący do sterowania hafciarką podpowiada nam za pomocą animacji i zdjęć co w danym momencie powinniśmy zrobić. Obsługa hafciarki staje się dzięki temu prosta i przyjemna, a przejrzystość interfejsu programu sprawia, że bez żadnych problemów zrealizujemy nasze hafciarskie marzenia. Jakie to proste…  

Bernina Aurora 450 - Sterowanie haftem

     
     
Zastanawiasz się jak duże hafty można wykonać za pomocą hafciarki Aurora 450?
Bez przekładania materiału i samodzielnego łączenia haftu na materiale, można haftować na tamborkach:

 

- 400×150 mm (40x15cm)
- 255×145 mm (25,5x14,5cm)
- 130×100 mm (13x10cm)
-72×50 mm (7,2x5cm)

 

Dodatkowo mając do dyspozycji program do haftów BERNINA-WILCOM Designer Plus, masz nieskończone pole haftu, ponieważ może podzielić nawet ogromny wzór na kilka czy kilkanaście tamborków!

 

Duże hafty- Hafciarka BERNINA Aurora 450 Tamborek MEGA (40x15cm) - Przykładowe zastosowanie

     
     
Dostępny opcjonalnie ogromny tamborek MEGA zyskał duże uznanie wśród klientów. Jego pole hadtu 40x15 cm sprawia, że za jego pomocą możemy ozdabiać nie tylko obrusy, ale także jeansy, suknie, żakiety, zasłony i wiele innych dużych przedmiotów.  

Aurora 450 - MEGA Tamborek 400x150mm

     
     
Dostępny opcjonalny tamborek do czapek, pozwala bez trudu przygotować czapkę do haftu. Wystarczy jedynie przymocować do flizeliny tę część czapki, na której ma się znaleźć wybrany haft. Pomoże nam w tym flizelina z klejem lub specjalny tymczasowy klej w spreju.  

Haft na czapkach - Aurora 450 Haft na czapkach - BERNINA

     
     
Oferujące mnogość zaawansowanych funkcji i zachowując przy tym prosty, intuicyjny interfejs, posiadające polską instrukcję obsługi programy do projektowania haftu BERNINA-WILCOM Editor Plus lub Designer Plus są niezastąpionym narzędziem każdego hafciarza i niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalnego studia hafciarskiego.  

Bernina-Wilcom Embroidery Software 7

     
     
Do hafciarek firmy BERNINA zalecane jest stosowanie nici hafciarskich Isacord 40 grupy AMANN nici te polecane są ze względu na ich wysoką jakość i odporność na zrywanie, a także idealne układanie się na materiale i bardzo bogatą paletę barw. U naszego autoryzowanego partnera w Sklepie Internetowym GLOBAR.pl znajdą Państwo pełną paletę barw w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w sklepie znajdą Państwo także flizeliny, hydrofolie, materiał naszywkowy, termofolie oraz inne dodatki niezbędne do haftu.

 

Nici hafciarskie AMANN - Isacord

 

Nici do haftu ISACORD Nici Hafciarskie ISACORD 40 - AMANN

     

 

Hafciarka komputerowa BERNINA Aurora 450 świetnie nadaje się do haftu na wielu różnego rodzaju materiałach. Idealnie sprawdza się w działalności usługowej czy produkcyjnej. Aurora 450 z powodzeniem nadaje się do wykonywania bardzo popularnego haftu na ręcznikach, obrusach, kocykach, a także rewelacyjnie poradzi sobie z haftem na skórze, filcu, a nawet satynie i delikatnej odzieży sportowej. Świetnie nadaje się również do wykonywania naszywek i aplikacji. BERNINA Aurora 450 to naprawdę uniwersalna hafciarka znajdująca zastosowanie w każdej działalności hafciarskiej!

 

Zobacz galerię ciekawych inspiracji hafciarskich projektów wykonywanych przy użyciu hafciarki BERNINA Aurora 450