8 głównych zalet hafciarki dla firm, modelu BERNINA Aurora 430

BERNINA Aurora 430 – Co nas wyróżnia? Przedstawiamy 8 głównych zalet!

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WZMOCNIONA KONSTRUKCJA, METALOWE PODZESPOŁY

 

Ponieważ BERNINA Aurora 430 to hafciarka komputerowa dedykowana przez producenta do działalności gospodarczej, dlatego jej konstrukcja została odpowiednio wzmocniona, a użycie metalowych podzespołów zapewnia niesamowitą trwałość, która przekłada się na bezawaryjną pracę. Dostajemy więc do dyspozycji urządzenie, które zapewni nam niezawodność podczas wykonywania projektów i zleceń w ramach produkcji, usług i rzemiosła.

 

Aurroa 430 - Wzmocniona konstrukcja

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIE TYLKO HAFT I SZYCIE

 

BERNINA od zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu Aurora 430 wprowadzono możliwość rozszerzenia hafciarki o dodatkową funkcję BERNINA CutWork – czyli wycinanie zaprojektowanych wzorów z materiały przy użyciu hafciarki. Możemy wycinać gotowe aplikacje, ozdobne otworki czy po prostu dowolne kształty.

 

BERNINA CutWork - Wycinanie w tkaninie

     
     

https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESPOTYKANA PRECYZJA HAFTU

 

Nowoczesny moduł haftujący połączony z zaawansowanym technicznie systemem sterowania haftem pozwala na uzyskanie zaskakujących efektów. Haft wykonany z pomocą hafciarki BERNINA jest idealny pod każdym względem, a jego jakość nie pozostawia nic do życzenia. BERNINA to Szwajcarska Perfekcja widoczna w każdym ściegu!

 

BERNINA - Szwajcarska precyzja haftu

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg UDOGODNIENIA W UŻYTKOWANIU

 

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na łatwość obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Jednym z nich jest nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły. Kolejnym ciekawym ułatwieniem jest niezwykle prosty system prowadzenia nici, hafciarkę nawleka się tak jak każdą maszynę do szycia!

 

BERNINA - Automat do nawlekania

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg STEROWANIE HAFTEM ZA POMOCĄ KOMPUTERA

 

Hafciarka BERNINA Aurora 430 sterowana jest bezpośrednio z komputera, dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość pełnej kontroli haftu na dużym ekranie naszego monitora. Dlatego też mamy możliwość precyzyjnego podglądu haftu, jego edycji i obserwacji postępu pracy. Na ekranie monitora znajdziemy wszystkie informacje jakie są nam w danej chwili potrzebne.

 

Aurora 430 - Sterowana komputerem

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESKOŃCZONA ILOŚĆ WZORÓW I POLE HAFTU

 

Hafciarka dla firm BERNINA Aurora 430 podczas haftu korzysta z pamięci komputera. Poprzez złącze USB możemy przesyłać do hafciarki wzory haftu stworzone w programie do projektowania haftów. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 400x150mm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarkami, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

 

Hafciarka BERNINA Aurora 430 - Sterowanie

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WSPÓŁPRACA Z LASEROWĄ STOPKĄ BSR

 

Aurora 430 współpracuje z systemem BERNINA BSR. Czyli posiada możliwość pracy z opcjonalną, laserową stopką do Quiltingu. Dzięki stopce mamy możliwość swobodnego, ręcznego przesuwania materiału pod igłą, a laserowy czujnik dobierze odpowiednią prędkość szycia do tempa z jakim przesuwamy materiał. Możemy tym samym wykonywać pikowanie z wolnej ręki zachowując jednakową długość ściegu zarówno szyjąc ściegiem prostym jak i ściegiem zyg-zag.

 

BERNINA Aurora - Współpraca z BSR

     
     
https://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg ZAAWANSOWANE FUNKCJE SZYJĄCE

 

Hafciarki komputerowe dla firm z serii Aurora to także profesjonalne i zaawansowane technicznie maszyny do szycia oferujące wszystko czego potrzebujemy podczas wykonywania naszych projektów. Maszyna wyposażona w możliwość m.in. wyszywania dziurki na wymiar guzika w 6 wzorach! Posiada ściegi użytkowe, stretchowe, dekoracyjne oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak możliwość odbicia lustrzanego ściegu i pełna kontrola nad parametrami ściegu.

 

Maszyna do szycia BERNINA Aurora 430