Funkcje haftu hafciarki BERNINA Aurora 430

Zobacz jakie funkcje haftu oferuje BERNINA Aurora 430

BERNINA Aurora 430 została zaprojektowana z przeznaczeniem do profesjonalnego użytkowania, w ramach własnej działalności gospodarczej. Dedykowana jest przede wszystkim osobom, które w klasie maszyn jednoigłowych poszukują trwałej i wydajnej hafciarki. To nowoczesna i solidna hafciarka oferująca możliwość wykonywania haftu na wielu rodzajach materiału.

 

Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny haftu komputerowego w hafciarkach z serii Aurora sprawia, że funkcje jakie oferuje hafciarka umożliwiają nam wykonanie dowolnego projektu hafciarskiego i przyjęcie każdego zlecenia. Nasze studio hafciarskie wyposażone w hafciarki z serii Aurora jest idealnym miejscem do wykonywania haftów usługowych czy reklamowych.

 

Hafciarka komputerowa BERNINA Aurora 430

     
     
Hafciarki z serii Aurora posiadają na swoim wyposażeniu program do haftu BERNINA-WILCOM ART Design. Pozwala on zaprojektować dowolny napis czcionkami True Type oraz dokonywać prostej edycji haftu: zwiększanie, zmniejszanie wzoru, odbicia lustrzane, obroty. Program Służy również jako konwerter – pozwala otworzyć haft zaprojektowany dla dowolnego producenta hafciarek.

Oprogramowanie naszego studia hafciarskiego można również rozbudować do wersji BERNINA-WILCOM Editor Plus oraz Designer Plus. Programy te wzbogacają nasze możliwości o projektowanie dowolnych haftów także na podstawie grafiki oraz ręczne rysowanie wzorów.
 

Hafciarka komputerowa BERNINA Aurora 430 - ART Design

     
     
Haftowanie sterowane jest głównie za pomocą komputera. Dzięki dużemu ekranowi naszego komputera możemy bez trudu pozycjonować haft na materiale, a także kontrolować przebieg haftowania. Program służący do sterowania hafciarką podpowiada nam za pomocą animacji i grafik co w danym momencie powinniśmy zrobić. Obsługa hafciarki staje się dzięki temu prosta i przyjemna, a przejrzystość interfejsu programu sprawia, że bez żadnych problemów zrealizujemy nasze hafciarskie marzenia. Jakie to proste…  

Hafciarka komputerowa BERNINA Aurora 430 - EC on PC

     
     
Zastanawiasz się jak duże hafty można wykonać?
Bez przekładania materiału i samodzielnego łączenia haftu na materiale, można haftować na tamborkach:

 

- 400×150 mm (40x15cm)
- 255×145 mm (25,5x14,5cm)
- 130×100 mm (13x10cm)
-72×50 mm (7,2x5cm)

 

Dodatkowo mając do dyspozycji program do haftów BERNINA-WILCOM Designer Plus, masz nieskończone pole haftu, ponieważ może podzielić nawet ogromny wzór na kilka czy kilkanaście tamborków!

 

Hafciarka komputerowa BERNINA Aurora 430 - haftowanie

     
     
Dostępny opcjonalnie ogromny tamborek MEGA zyskał duże uznanie wśród klientów. Jego pole haftu 40x15 cm sprawia, że za jego pomocą możemy ozdabiać nie tylko obrusy, ale także jeansy, suknie, żakiety, zasłony i wiele innych dużych przedmiotów.  

Aurora 430 - MEGA Tamborek 400x150mm

     
     
Dostępny opcjonalny tamborek do czapek, pozwala bez trudu przygotować czapkę do haftu. Wystarczy jedynie przymocować do flizeliny tę część czapki, na której ma się znaleźć wybrany haft. Pomoże nam w tym flizelina z klejem lub specjalny tymczasowy klej w spreju.  

Haft na czapkach - Aurora 430 Haft na czapkach - BERNINA

     
     
Oferujące mnogość zaawansowanych funkcji i zachowując przy tym prosty, intuicyjny interfejs, posiadające polską instrukcję obsługi programy do projektowania haftu BERNINA-WILCOM Editor Plus lub Designer Plus są niezastąpionym narzędziem każdego hafciarza i niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalnego studia hafciarskiego.  

Bernina-Wilcom Embroidery Software 7

     
     
Do hafciarek firmy BERNINA zalecane jest stosowanie nici hafciarskich Isacord 40 grupy AMANN nici te polecane są ze względu na ich wysoką jakość i odporność na zrywanie, a także idealne układanie się na materiale i bardzo bogatą paletę barw. U naszego autoryzowanego partnera w Sklepie Internetowym GLOBAR.pl znajdą Państwo pełną paletę barw w atrakcyjnych cenach.

 

Nici hafciarskie AMANN - Isacord

 

Nici do haftu ISACORD Nici Hafciarskie ISACORD 40 - AMANN


Mając do dyspozycji hafciarkę BERNINA Aurora 430 mogą Państwo haftować na wielu rodzajach materiałów czy produktów. Hafciarka idealnie sprawdzi się przy hafcie na ręcznikach, kocykach, makatkach, szatkach do chrztu, pościeli, obrusach, elementach gotowej odzieży oraz półproduktach. Świetnie radzi sobie z haftem na skórze, skaju, filcu. Jest nieoceniona przy haftowaniu napisów na dowolnym materiale. Dzięki wszechstronności zastosowania jest godna polecenia osobom, które zamierzają wykonywać hafty usługowo.

 

Zobacz galerię ciekawych inspiracji hafciarskich projektów wykonywanych przy użyciu hafciarek BERNINA Aurora 430