8 głównych zalet hafciarki BERNINA 580

HAFCIARKA BERNINA 580 – Co nas wyróżnia? Przedstawiamy 8 głównych zalet!

     
     

http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WZMOCNIONA KONSTRUKCJA, METALOWE PODZESPOŁY

 

BERNINA 580 jako hafciarka komputerowa dedykowana do profesjonalnego użytku została w odpowiedni sposób wzmocniona konstrukcyjnie. Jej metalowe podzespoły i wysokiej jakości elementy elektroniczne stanowią o jej trwałości, niezawodności i niesamowitej sile wkłucia ! To prawdziwy "mały czołg" potrafiący działać nieprzerwanie przez wiele godzin. Szwajcarska inżynieria na najwyższym poziomie !

 

BERNINA 580 - Metalowe podzespoły

     
     

http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIE TYLKO HAFT I SZYCIE

 

BERNINA zawsze stawia na innowacyjność i kreatywność. Dlatego też wprowadza do swoich hafciarek funkcje, które wyprzedzają o kilka kroków inne hafciarki dostępne na rynku. W modelu hafciarki BERNINA 580 wprowadzono możliwość rozszerzenia rozbudowanych funkcji haftu i szycia o trzy nowe rozwiązania:

BERNINA CutWork - wycinanie w tkaninie zaprojektowanych wzorów

BERNINA PaintWork - malowanie pisakami na dowolnym materiale

BERNINA CrystalWork - wykonywanie zdobień z kryształków o różnej wielkości

 

BERNINA 580 - CutWork, PaintWork, CrystalWork

     
     

http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESPOTYKANA PRECYZJA HAFTU

 

Nowoczesny moduł haftujący połączony z zaawansowanym technicznie systemem sterowania haftem pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Haft wykonany z pomocą hafciarki BERNINA jest idealny pod każdym względem, a jego jakość nie pozostawia nic do życzenia. BERNINA to Szwajcarska Perfekcja widoczna w każdym ściegu!

 

BERNINA - Szwajcarska precyzja haftu

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg UDOGODNIENIA W UŻYTKOWANIU

 

BERNINA projektując swoje urządzenia stawia także ogromny nacisk na maksymalną prostotę obsługi. Dlatego też hafciarki BERNINA posiadają mnóstwo ułatwiających obsługę rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują automatyczne nożyczki, które precyzyjnie tną nitkę, zabezpieczając również ścieg przed pruciem. Docenianym rozwiązaniem jest także nawlekacz igły, który skraca czas potrzebny na zmianę koloru nici podczas haftu, przewlekając nitkę przez oczko igły. Kolejnym ciekawym ułatwieniem jest niezwykle prosty system prowadzenia nici, hafciarkę nawleka się tak jak każdą maszynę do szycia! Dodatkowym atutem jest jasne oświetlenie, które idealnie doświetla nam pole pracy.

 

Nawlekacz igły - BERNINA 580

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg STEROWANIE HAFTEM ZA POMOCĄ DOTYKOWEGO EKRANU

 

Hafciarka BERNINA 580 sterowana jest za pomocą dużego dotykowego, kolorowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy szybki dostęp do wszystkich funkcji haftu i szycia. Obsługa poprzez dotykowy ekran i wielofunkcyjne pokrętła sprawia, że sterowanie hafciarką jeszcze nigdy nie było tak proste

 

BERNINA 580 Sterowanie

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg NIESKOŃCZONA ILOŚĆ WZORÓW I POLE HAFTU

 

Profesjonalne hafciarki BERNINA 580 posiadają w swojej pamięci wbudowane 100 wzorów hafciarskich oraz aż 5 alfabetów, a dzięki złączu USB możemy przesłać do hafciarki dodatkowe wzory. Hafciarka potrafi czytać wzory zarówno z PenDrive USB jak i wzory przesłane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB. Dzięki temu mamy tak naprawdę nieskończoną ilość wzorów hafciarskich do wykorzystania w maszynie! Także największe pole haftu 40x15cm może zostać powiększone do dowolnego rozmiaru, ponieważ program do projektowania haftów, który współpracuje z hafciarką, umożliwi nam podzielenie bardzo dużego wzoru na kilka tamborków, pozwalając tym samym na nieograniczone pole haftu!

 

Odczyt haftów z PenDrive USB

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg WSPÓŁPRACA Z LASEROWĄ STOPKĄ BSR

 

Jako maszyna do szycia BERNINA 580 współpracuje z systemem BERNINA BSR. Czyli posiada możliwość pracy z opcjonalną laserową stopką do Quiltingu. Dzięki stopce mamy możliwość swobodnego, ręcznego przesuwania materiału pod igłą, a laserowy czujnik dobierze odpowiednią prędkość szycia do tempa z jakim przesuwamy materiał. Możemy tym samym wykonywać pikowanie z wolnej ręki zachowując jednakową długość ściegu zarówno szyjąc ściegiem prostym jak i ściegiem zyg-zag.

 

BERNINA BSR

     
     
http://szycie.info.pl/pic/ozdobniki/Zaleta_1.jpg ZAAWANSOWANE FUNKCJE SZYJĄCE

 

Hafciarki komputerowe dla firm z linii 5 są także profesjonalnymi i zaawansowanymi komputerowymi maszynami do szycia. Zastosowane najnowsze rozwiązania w dziedzinie maszyn do szycia sprawiają, że BERNINA 580 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Maszyna wyposażona w możliwość m.in. wyszywania dziurki na wymiar guzika w 12 wzorach! Wyposażona jest w 935 programów szycia w ściegi użytkowe, stretchowe, dekoracyjne oraz mnóstwo przydatnych funkcji takich jak możliwość odbicia lustrzanego ściegu i pełna kontrola nad parametrami ściegu, a wszystko sterowane dotykowym ekranem !!

 

BERNINA 580 - Szycie